Yüklüyor...
100 lük kapaklı çelik dosya dolabı

Resmi büyütmek için tıklayın

100 lük kapaklı çelik dosya dolabı

ÜRÜN KODU: 2003


PİYASA FİYATI: 471,90 TL  

Ürün Fiyatı: 326,70 TL

(385,51 TL KDV DAHİL FİYAT) KAZANCINIZ: 145,20 TL (31%)
-31%

Ürünü sosyal medya'da paylaş !

100 lük kapaklı çelik dosya dolabı

 İncelediğiniz çelik dosya dolabı modeli 42x92x100 h yükseklikte üretilmektedir . 0,8 mm sac kalınlığına sahiptir . dolap içerisinde 1 adet raf bulunmaktadır üst üste 2 adet dosya tipi klasör konulabilmektedir toplam klasör depolama alanı kullanılacak klasörün kalınlığı ile değişmektedir . elektros statik toz boya ile boyanmaktadır bu boyama sistemi ürüne uzun yıllar korozyana karşı korumakta ve DMO standartlarında bu yeralmaktadır. resim ral 0735 gri renk te boyanmış bir üründür . daha önce almış olduğunuz ve kullandığınız farklı renklerde dosya dolapları var ise bu renklerdede boyanabilme imkanı varıdr.

Bu ürün İSO 9001:2000 Standartlarında üretilmektedir


100 lük çelik dosya dolabı paketleme ve ulaşımı

 Sipariş sonrası stoklu bulunan dosya dolapları paketlenerek ilgili lojistik firmasına veya müşterinin kendisine teslim edilmektedir . ürünü satın alırken hesaplanan kargo bedeli genel bir değer olup kesin teslim yerini satış danışmanı ile görüşerek lojistik fiyatı ile ilgili sorularınızı sorabilir veya ürünü kendiniz ulaşım bedeli ödemeden depodan teslim alabilirsiniz.

Dosya dolabı

  Bu kategoride yayınlanan ürünler Klasör ve dosya depolama açlı endüstriyel olarak üretilen ürünlerdir . farklı renk ve ebatlardaki dosya dolaplarının fiyatları ve görselleri bulunmaktadır, Dosya dolapları nın çeşitli kalitelerde üretilebilmektedir . dosya dolabı nda  Bu kaliteyi belirleyen başlıca etkenler kullanılan sac kalınlığı ve ebatlardır. 

Dosya dolabı aranan özellikler

Dosya dolabında başlıca aranan özellikler şunlardır öncelikle dolabın içerisindeki dosya ve dökümanları muhafaza etmelidir . bu muhafaza işlemi kullanıldığı yere göre önem kazanır örn. bir konsolosluk binasındaki kullanılacak dosya dolabı n da aranan nitelikler ile sradan bir ofiste kullanılan dosya dolabı nda aranan özellikler haliyle farklılık göstrir. Önemli evrak içeren yerlerde belirli derecelere kadar yanmazlık ve hava dolaşımının dışarı ile hesilmesi  güvenlik için yeteri kadar bir kasa gibi korunaklı olması gibi farklı özellikler istenebilir ofislerde kullanılan dosya dolabı modelleri arasında bu gibi istekler gereksiz maliyet doğuracağından tercih edilmemektedir.

Dosya dolapları için kullanım alanları 

   Çelik dosya dolapları çok geniş bir kullanım alanına sahip bir üründür . hemen hemen her işletmenin işletme kuruluşundan itibaren temin ettiği ve uzun yıllar kullandığı bir ürün gamıdır . belirli ölçülere sahip olan çelik dosya dolapları 198 cm yüksekliğinde ve 92 cm genişliğindedir  bu ölçüler göz önüne alındığında bir dosya dolabı yaklaşık 50 ve üzerinde dosyayı muhafaza edebilecek kapasitededir . bu sayı kullanılan dosyalara ve ve dosya içeriğine bağlı olarak artabilir.

Dosya dolabı sipariş ve ulaşım koşulları

Merhaba  incelediğiniz dosya dolabı genel olarak stoklu bulunan ürünlerden oluşmaktadır , stok renkleri ral 7035 gri renklerdir ve ekonomik seride sütlükahveye bej renk dosya dolapları stoklu bulundurulmaktadır özel renkler ve siparişlerinizin teslim süresi teslim yerine ve ulaşım koşullarına bağlı olarak stoklu ürünlerde max 3 gün üretilecek ürünlerde 8 gündür, sizlere en uygun kaliteyi makul fiyata sunmayı ilke edinmiş olan sandalyedeposu.com mağazamız dosya dolabı hakkında her konuda bizlere ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Siparişiniz sonucunda stoklu ürünler paketlemeye alınarak kargoda veya ilgili transport firmasında zarar görmeyecek şekilde hazırlanır ve siz değerli üşterilerimize ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir . kargo veya ulaşım bedeli ödemek istemeyen müşterilerimiz depodan ürünü kendisi satınalabilir ve kargo bedeli ödemez .

Dosya dolabında kullanılan elektrostatik toz boya 

Tamamen katı maddelerden oluşan , solvent içermeyen boya tipidir polymer tozlarının elektrostatik olarak , kaplanacak parçalara yapıştırıldıktan sonra eritilmesiyle meydana gelen yüzey kaplama veya boyama işlemine toz boya kaplama denir . bu işlem kullanılan boyalara da toz boya adı verilir .

Boya endüstrisinde toz boyalar  hızla gelişmektedir. Koruma amaçlı kullanıldığı gibi dekoratif amaçlı kullanılabilirler solvent bazlı boyalara karşı belirgin avantajları vardır. Metal yüzeyi pürüzlü bir yapıda kaliteli bir gürünüme sahiptir ,  renk seçenekleri  uluslar arası ral kataloğu ile sınırlandırılmıştır . dış etkenlerden çelik malzemeyi koruyucu bir yapısı vardır.

PİGMENT   :  selülozik ve sentetik boyalara renk ve yüzey örtme özelliği veren maddedir . 

 

0212 494 25 15

0850 432 77 22