Yüklüyor...

Ahşap sandalye

Bu kategoride sergilediğimiz 210 model ahşap sandalye yüzlerce  renk seçeneği ile sergilenmektedir. Bu sayı her geçen gün artmaktadır. Yeni modeller yeni ahşap sandalyeler kollu kolsuz yarım kolçaklı ve ara modeller derken yakında ikiyüz modelin üzerine kısa sürede çıkacak gibi görülüyor. Yüzyıllardır ahşap sanalyeler kullanılmaya başlamıştır. Mecburiyettir aslında sandalye kullanımı üretildiği malzemenin ne olduğu sadece sandalyenin bununduğu grubu ve materyalini belli etmektedir. Bu kategoride yalnızca ahşap sandalye modelleri sergilenmektedir.

 

Ahşap sandalye seçimi yaparken neleri ön görmeliyiz ?

Merhaba bu kısa yazımızda sizlere ahşap sandalye seçimi yaparken ön görmemiz gerken ve dikkat etmemiz gereken önemli unsurları paylaşmaya ve seçim sırasındaki zamanınızı daha verimli kullandırmaya çalışacağız.

Öncelikle ahşap sandalye seçimi sırasında maksat çok önemlidir. Yani amaca uygun yalın bir tasarım ihtiyacınız kadar özelik ve ön görülebilir bir kullanım koşulları seçim yaparken kullanmanız gereken etkenlerdir. Türkçesi yani ihticacın tam olarak belirlenmesi , bu ihtiyaca yönelik özellikteki ürünlerin seçimi konusundaki hassasiyetiniz size doğru ahşap sandalye modelini seçmiş olmanıza yardımcı olacak ve bu konudaki ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlayacaktır. Peki öngörülebilir ahşap sandalye tasarımı nedir ;  Öncelikle kullanım koşulları bu aşamada ön plana çıkıyor.

Nasıl bir ahşap sandalye , ihtiyacınızvar ?

Bunu bir örnekleme ile açıklamak istiyoruz birçok müşterimizle yakın dirsek teması halinde olduğumuzdan bizim tecrubelerimiz kararsız müşterilerin seçimlerinde önemli rol oynuyor , Bu tejrubelerde tabiki siz değerli müşterilerimiz ile geçirdiğimiz yılların yansıması aslında Kısa bir örnek ile devam etmek istiyorum.

Örnek ; Metrekare olarak küçük bir mekanım var modern ve mümkün olduğunca işletmeci ve müşteri açısından verimli bir mekan olmasını istiyorum. Sunduğumuz yiyecekler aparatif fast food tipi yiyecekler konu anlaşılmıştır. Küçük mekanlar içn ihtiyacınız olan birkaç cm de olsa küçük masa ve sadnalyeler seçmeniz olacaktır. Küçük mekanlar için seçeceğiniz bir ahşap sandalye modeli üzerinde kolçaksı olanları seçmenizde fayda var kolsuz sandalyeler küçük mekenların kaçınılmaz ferahlatıcı detaylarıdır. İkinci bir detay ise mümkün olduğunca arkasını gösteren sandalyeler seçmeniz olacaktır. Buda şu demek gölgesi küçük sandalyeler yani zarif, sağlam ve mümkün mertebe istiflenebilir sandalye modeli olması sizlerin tercihini etkileyen en önemli etkenlerden bir tanesidir.

İletişim