Yüklüyor...

Ahşap sandalye

Bu kategoride sergilediğimiz 170 model ahşap sandalye yüzlerce  renk seçeneği ile sergilenmektedir. Bu sayı her geçen gün artmaktadır. Yeni modeller yeni ahşap sandalyeler kollu kolsuz yarım kolçaklı ve ara modeller derken yakında ikiyüz modelin üzerine kısa sürede çıkacak gibi görülüyor. Yüzyıllardır ahşap sanalyeler kullanılmaya başlamıştır. Mecburiyettir aslında sandalye kullanımı üretildiği malzemenin ne olduğu sadece sandalyenin bununduğu grubu ve materyalini belli etmektedir. Bu kategoride yalnızca ahşap sandalye modelleri sergilenmektedir.

Derya ahşap sandalye incelemesi 15/01

İncelemekte bulunduğunuz derya ahşap sandalye modeli kendi imalatımızda yapılmaktadır. İskeleti gürgen ağacından yapılıp döşemesi sizin tarafınızda seçilip döşenmektedşir. Eğer cila rengini mobilyanızla aynı olsun isterseniz bize mobilyanızdan bir numune parça veya renk kodunu tam öğrenebiliyorsanız renk kodunu bildirebilirsiniz. Ortalama imalat süresi 1 takım sandalye i.in 1 hattadır...

Zigana ahşap sandalye incelemesi 16/01

İncelemekte olduğumuz zigana ahşap sandalye modeli genellikle evlerde mutfklarda kullanılan ahşap sandalye modelidir. İskeleti gürgenden olmasına rağmen ticari amaçlı kullanıma uygun olmayan ekonomik bir üründür. Ticari amaçtan maksat herhangi bir lokantada bu tür bir sandalye ideal değildir. Kullanıcı tarafından oturum kurallarına uygun kullanılmaz ise daha çabuk deforme olabilir. Ama bir ev müşterisi kullanımı bildikten ve özen göstererek kullandıktan sonra problem yaşatacak bir sandalye modeli değildir.

Otel restorant kafeterya sandalyesi ahşap incelemesi 17/01

İncelemekte olduğunuz katlanır ahşap sandalye modeli kurutulmuş gürgen ağacından imal edilerek üzerine eskitme ceviz cila atılarak yapılmaktadır. Ürün tek renk olarak yapılmaktadır. Müşteri isteğine göre renkler sadece 50 ve üzeri adetlerde diyat farkı yansıtılarak uygulanabilmektedir. Katlanır ahşap sandalye modellerinden sitemizde bir çok model bulunmaktadır.

New zigana ahşap sandalye İncelemesi

İncelemekte olduğunuz ahşap sandalye modeli iskeleti kurutulmuş gürgen ağacından imal edilmektedir. Kullanılan kumaş yada suni deri tercihini sizin yapabildiğiniz ahşap sandalye modeli normalinden yüksek sırtıyla dikkat çekmektedir. Klasik mobilyalarda şık bir görüntü yaratmak için tasarlanmı ahşap sandalye modeli nikah salonlarında da kullanılmaktadır.

Bure ahşap çıtalı sandalye ceviz İncelemesi

İncelediğimiz ahşap sandalye modeli iskeleti gürgen ağacından yapılmaktadır. Yoğun kullanıma dirençli ve sağlam bir ahşap sandalye modelidir. Üst döşeme rengi adetli ispairşlerinizde cilası ile birlikte değişebilir. Yaslanma bölümünde yer alan bir birine paralel sekiz adet çıta ile dekoratif bir görüntü vermektedir. Sitemizin özelliği olan 360 derece görünüm sayesinde bir ürünü almadan önce detaylı her açıdan fotoğrafını görebilirsiniz.

Aymes ahşap sandalye patchwork mavili İncelemesi

İncelemekte olduğunuz aymes mavili patchwork ahşap sandalye modeli mavinin ağırlık verildiği döşemesi ve aymes modelinin geleneksel hale getirdiği ayakla birlikte bulunduğu ortamda ön planda durmayı sağlayan bir ahşap sandalye modelidir. Min sipariş miktarı olarak 2 adet alabileceğiniz mavili patchwork sandalye modeli evde kafede restorantda vb bir çok mekanda rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ahşap sandalye modelidir. 

Paris Ahşap Sandalye Kumaşlı İncelemesi

Paris ahlap sandalye modeli ilk olarak ithal edilerek tanıdığımız bir modeldir ama günümüz teknolosi ile yapamayacağımız hic bir model olmadığından yerli olarakta imal ettiğimiz paris ahşap sandalye kumaş döşemeli olarak satışa çıkmıştır. Ham olarakta satışını yaptığımız paris ahşap sandalye modeli dilediğiniz kumaş ve cila rengine boyanabilmektedir. 

Dailmond Bar Sandalyesi Siyah

Dailmond modeli diğer modellere nazaran daha minyon tipli olarak görülse de oturum alanı taban ve yükseklik olarak standart modellerle aynıdır. Yarışma programlarında evlerinizde cafe bar tarzı mekanlarda işletmelerde kullanılabilir. Aşıra kullanıma dayanıklı bir bar sandalyesi modelidir. Mekanizma amortisör kısmı 2 yıl garantilidir. Deri yırtılmaları garanti kapsamına girmez. Ürün farklı 3 renkte stoklarımızda bulunmaktadır

Paris Ahşap Sandalye Kollu Venge İncelemesi

Thonet sandalye sitemizde farklı renklerde kollu ve kolsuz olmak üzere çok sayıda bulunmaktadır. Türkiye de ilk olarak ithal edilen thonet sandalye yerli olarak üretime başladıktan sonra dilediğiniz renk ve döşemede satılmaya başlamıştır. Mimari projelerde renk tutmadığı için ham olarak da sitemizde bulunan thonet sandalyeler min 4 adet olarak da satılmaktadır. 


  


İletişim