Yüklüyor...

Bar sandalyesi

290 nin üzerinde bar sandalyesi çeşidi ve güncel fiyatları ile 2009 yılından günümüze kadar bar sanalyesi konusunda uzmanlaşmış kadrosu stoklardan aynı gün teslimatı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bar sandalyesi ürün yelpazemizi her geçen gün artırıyoruz ve e ticaretin sizlere sağladığı ekonomik ve kaliteli ürün conseptimizi bozmadan % 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bütün sektörler olduğu gibi bar sandalyesi konusundada çeşit ve hazır satınalınabilecek ürünün müşteri açısından he zaman alıcı için öneminin farkındayız. 

Bütün bar sandalyeleri % 100 sigortalı ve aynı gün yenisini kargoya verecek nitelikte bir alt yapı ile çalışıyor sizlere herzaman daha güvenli ve daha hızlı cevap verebilmek adına teknik olarak hizmet anlayışımızı ve müşteri memnuniyetimizi geliştirmekteyiz.

Unutmayın ki bar sandalyeleri 92 santimetre ile 120 santimetre yüksekliğindeki masalarda kullanılabilir. Bu ölçü bar sandalyelerinin en iyi kullanılabilir ölçü aralığıdır. Bu ölçü dışında kıllanılamaz değildir fakat ergonomik bir kullanım sayılmaz.

Sigortalı gönderinin önemi ?

E ticaritin olmaz ise olmazlarından olan kargo taşımacılığı sırasında oluşabilecek hasarlardan korunmak için kargo şirketleri ürünlere sigorta yaparlar fakat yaşadığımız olumsuz tecrubeler sonucunda kargo firmalarının çoğu kez hasar verdiği bar sandalyesine sahip çıkmaması sonucu ortaya çıkmıştır. Firmamız tarafından gönderilen ve kargoda hasar görmüş malzemelerin tamamı yaptığımız anlaşma gerei % 100 sigortalı ve tutanak tutulması halinde aynı gün kargoya yenisini teslim edeceğimizi taahüt ediyoruz. 

Bar tipi kasiyer koltuğu incelemesi

Bugün sizler için Bar sandalyesi tipinde fakat genellikle ticari amaçlı kullanılan bir ürün olan kasiyer koltuğunu inceleyeceğiz , bar sandalyesi ile bu ürünün ne ilgisi var diyebilirsiniz. fakat Sandalye ölçüleri ürün isimlerini birinci dereceden etkilemektedir. örneğin bu kasiyer tipi bar sandalyesi modeli için tabure sıfatı kullanılamaz çünkü tabure yüksekliği sandalyenin oturma yüksekliği ve bunun altındaki ölçüler için kullanılmaktadır. Sebebine gelince standart bir sandalyenin oturum yüksekliği 42-45 cm yüksekliğindedir. Aksi bir durumda sandalye sıfatı ile yorumlanamaz. Birazda ürünün teknik özelliklerinden bahsedelim. Bukadar yüksekte ve bukadar konforlu başka bir ürün yok diyebiliriz fiyat performans kısmıında son derece verimli bir bar sandalyesi modelidir. Kasiyer koltuğu olarak tanımlamamızın en büyük sebebi ürünün genellikle büyük alışveriş merkezlerinde ve marketlerde kasiyer sıfatında çalışan personelin kullanıyor olmasıdır. Sonderece sağlam yapısı ve kaliteli malzemesi ile hem yüksekbir konumda hareket edebiliyorsunuz ve kolçaklı ve çemberli olması sayesinde vücudunuzun herhangi bir uzvu size oturm sırasında askıda kalmadığı için yormamaktadır.


İletişim