Yüklüyor...
dosya ve dergi sergileme dolabı

Resmi büyütmek için tıklayın

dosya ve dergi sergileme dolabı

ÜRÜN KODU: 2001-4Ürünü sosyal medya'da paylaş !

dosya ve dergi sergileme dolabı

  İncelediğiniz açık raflı dosya dolabı farklı amaçlar için kullanılabilirler kapaksız olarak üretilirler. kütüphanelerde veya ofset amaçlı kullanılabilmektedir.

Bu ürün İSO 9001:2000 Standartlarında üretilmektedir


Dosya dolabı aranan özellikler

Dosya dolabında başlıca aranan özellikler şunlardır öncelikle dolabın içerisindeki dosya ve dökümanları muhafaza etmelidir . bu muhafaza işlemi kullanıldığı yere göre önem kazanır örn. bir konsolosluk binasındaki kullanılacak dosya dolabı n da aranan nitelikler ile sradan bir ofiste kullanılan dosya dolabı nda aranan özellikler haliyle farklılık göstrir. Önemli evrak içeren yerlerde belirli derecelere kadar yanmazlık ve hava dolaşımının dışarı ile hesilmesi  güvenlik için yeteri kadar bir kasa gibi korunaklı olması gibi farklı özellikler istenebilir ofislerde kullanılan dosya dolabı modelleri arasında bu gibi istekler gereksiz maliyet doğuracağından tercih edilmemektedir.

Dosya dolabı sipariş ve ulaşım koşulları

Merhaba  incelediğiniz dosya dolabı genel olarak stoklu bulunan ürünlerden oluşmaktadır , stok renkleri ral 7035 gri renklerdir ve ekonomik seride sütlükahveye bej renk dosya dolapları stoklu bulundurulmaktadır özel renkler ve siparişlerinizin teslim süresi teslim yerine ve ulaşım koşullarına bağlı olarak stoklu ürünlerde max 3 gün üretilecek ürünlerde 8 gündür, sizlere en uygun kaliteyi makul fiyata sunmayı ilke edinmiş olan sandalyedeposu.com mağazamız dosya dolabı hakkında her konuda bizlere ulaşabilir ve teknik destek alabilirsiniz. Siparişiniz sonucunda stoklu ürünler paketlemeye alınarak kargoda veya ilgili transport firmasında zarar görmeyecek şekilde hazırlanır ve siz değerli üşterilerimize ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir . kargo veya ulaşım bedeli ödemek istemeyen müşterilerimiz depodan ürünü kendisi satınalabilir ve kargo bedeli ödemez .

 

0 850 432 77 22

0 212 494 25 15