Yüklüyor...
Krom ayaklı form sandalye

Resmi büyütmek için tıklayın

Krom ayaklı form sandalye

ÜRÜN KODU: CL1005A


PİYASA FİYATI: 88,00 TL  

Ürün Fiyatı: 54,00 TL

(63,72 TL KDV DAHİL FİYAT) KAZANCINIZ: 34,00 TL (39%)
-39%

"Krom ayaklı form sandalye" En az 6 Adet alabilirsiniz..


Ürünü sosyal medya'da paylaş !

Krom ayaklı form sandalye

  İncelemekte olduğunuz tekli form sandalye metal iskelet üzerine krom kaplama yapılarak üretilmiştir. alt font ile sırt kısmı arasında plastik körüğün içerisinde metal bağlantı mevcuttur , sırt ve oturma kısımları plastik enjeksiyon makinalarında üretilmekte, oluşturulmakta ve bu kalıpların üzerine kesme sünger ve suni deri veya kumaş döşemesi yapılmaktadır . üst üste geçebilen tekli form sandalyeler max 7-8 adet paketli olacak şekilde istiflenebilir . stabil bir zeminde kullanım sonrası istiflemek veya saklamak için daha daha fazla istifleme sayısı mümkündür . farklı renk seçeneklerinin üretilebildiği form tekli sandalye sırt kısmı farklı oturma kısmı farklı renklerdede döşeme yapılabilmektedir.

Krom ayaklı form sandalye ölçüleri

YÜkseklil:80 cm

Sırt Genişliği:53 cm

Derinlik:48 cm

Form sandalye ulaşım ve paketlemesi nasıl yapılmakta ?

 Form sandalye web sitemizden verdiğiniz sipariş sonrasında stoklarımızda mevcut ise hemen paketleme işlemine tabii tutulmaktadır paketlemesi montajlı halde istiflemek sureti ile yapılmaktadır , daha sonra sitreç film ile birbirlerine tutturulmakta ve koli içerisine konulmaktadır . montaj gerektirmez paket açılmak sureti ile kullanıma hazır hale gelir . 

Form Bekleme koltukları

Bekleme koltukları kategorisinde yer alan ürünlerimiz sadece bekleme amaçlı veya firmaların gelen misafirlerini uzun veya kısa süreli ağırlamasını amaçlayarak üretilmiş ürün gruplarıdır. farklı renklerde üretilebilmekte ve bu şekilde konulacağı ortama uyumu sağlamabilmektedir. Bu grupta yer alan bekleme koltukları nın ortalama hazırlanma süresi 2-8 gün arasında değişmektedir bu süreç ürüne ve iş yoğunluğuna bağlı olarak değişkenlik gösterebilir ilgilendiğiniz ürün için teslimat ile ilgili bir aciliyetiniz varsa iletişime geçip teslim tarihi almanızı öneririz.

Form Bekleme koltukları sipariş ve ulaşımı

Bekleme koltukları hacimli ürünler olup ulaşımında dikket edilmesi gereken ürünler arasında yer almaktadır. Ulaşım konusunda son derece hasas olan firmamız sizlere olumsuz kargo tecrubeleri yaşatmamak adına her geçen gün ulaşım sistemini geliştirmekte ve Türkiye nin her noktasına zamanında ve kaliteli bekleme koltukları nı ulaştırmaktadır . Bu tip ürünler sipariş sonrasında mümkün olduğunca hızlı bir şekilde ve en önemlisigzenli bir şekilde ulaşımı için kargo koşullarına uygun olarak paketlenmekte ve bekleme koltukları nın zarar görebilecek her noktası dikkate alınarak paket yapılmaktadır ve koli üzerlerine ilgili uyarı yazıları yapıştırılmaktadır. Müşterimiz dilerse ürünü kendisi depodan teslim alabilir veya kendi istediği lojistik firmasına teslim etmemizi talep edebilir.

İletişim