Yüklüyor...
ucuz altılı soyunma dolabı Gri

Resmi büyütmek için tıklayın

ucuz altılı soyunma dolabı Gri

ÜRÜN KODU: Eko altılı soyunma


PİYASA FİYATI: 592,90 TL  

Ürün Fiyatı: 385,99 TL

(455,47 TL KDV DAHİL FİYAT) KAZANCINIZ: 206,91 TL (35%)
-35%

Ürünü sosyal medya'da paylaş !

ucuz altılı soyunma dolabı Gri

  Ekonomik olarak üretilen bir altılı soyunma modelidir 0,7 mm sac kalınlığında üretilir . üzerinde kullanılan boya fırın boyama sistemi ile yapılmaktadır. makas şeklinde kulbu sayesinde asma kilit takmaya müsaittir . her kapakta hava dolaşımını sağlamak için hava boşlukları bulunuz kapak içerisnde elbise kancası mevcuttur.

Çelik soyunma dolabı sipariş ve ulaşımı hakkında...

İncelediğiniz çelik soyunma dolabı genelde stoklarda hazır olarak tutulmaktadır. Web üzerinden vereceğiniz siparişlerde eklenecek kargo bedelleri Türkiye geneli ulaşımlara göre maliyetlendirilmiştir adetli alımlarda veya ulaşımı kolay yerler için tekrar kargo maliyeti isteyebilirsiniz. İstanbul içi adetli alımlarda ücretsiz teslimat yapılabilmektedir.

Soyunma dolabı hakkında...

Personel soyunma dolapları 0,8 mm veya 0,7 mm sac ile üretilebilmektedir. genel olarak orta ve büyük ökçekli işletmelerde yoğun olarak kullanılmakradır . soyunma dolabı nın amacı çalışanın iş güvenliği ve temizlik açısından mesai saatleri içerisinde kullanacağı turum ve benzeri iş elbiselerini muhafaza etmek için kullanılmaktadır . Tabiki günlük giysilerini ve değerli sayılabilecek eşyalarını işletmeye geldiğinde bu soyunma dolabı içerisnde muhafaza edebilmektedir. Söz konusu soyunma dolabı işletmelerin genel olarak giriş kısımlarına yakın yerlerde muhafaza edilmektedir . 

Soyunma dolabı çeşitleri arasında kullanım şekline ve muhafaza edilecek eşyalara göre farklılıklar gösterebilir . örneğin altılı soyunma dolabı kullanan kişiler kışın zorluk çekebilir çünkü boy kapaklı ikili üçlü soyunma dolaplarına göre kişi başına dolap büyüklüğü kısıtlı ölçülerder bu soyunma dolabı dar mekanlarda çok işe yaramaktadır. ekonomik soyunma dolapları ile standart soyunma dolapları arasında ölçü ve sac kalınlığı farkı mevcuttur. her ürünün açıklama kısmında teknik detaylar yazmaktadır. 

Soyunma dolabında kullanılan elektrostatik toz boya :

Tamamen katı maddelerden oluşan , solvent içermeyen boya tipidir polymer tozlarının elektrostatik olarak , kaplanacak parçalara yapıştırıldıktan sonra eritilmesiyle meydana gelen yüzey kaplama veya boyama işlemine toz boya kaplama denir . bu işlem kullanılan boyalara da toz boya adı verilir .

PİGMENT   :  selülozik ve sentetik boyalara renk ve yüzey örtme özelliği veren maddedir . 

Boya endüstrisinde toz boyalar  hızla gelişmektedir. Koruma amaçlı kullanıldığı gibi dekoratif amaçlı kullanılabilirler solvent bazlı boyalara karşı belirgin avantajları vardır. Metal yüzeyi pürüzlü bir yapıda kaliteli bir gürünüme sahiptir ,  renk seçenekleri  uluslar arası ral kataloğu ile sınırlandırılmıştır . dış etkenlerden çelik malzemeyi koruyucu bir yapısı vardır. 

Soyunma dolabı ayakları  :

Bu tip dolaplarda genellikle üçgen tip dolap ayakları kullanılmaktadır en büyük avantajı soyunma dolabı nın altında kalan kısmın temizliğinin  yapılabilmesidir .

0212 494 25 15

0850 432 77 22