Yüklüyor...
Kitchen corner sets 11

Resmi büyütmek için tıklayın

Vira mutfak köşe takımı

ÜRÜN KODU: DSS-06Ürünü sosyal medya'da paylaş !

Vira mutfak köşe takımı 

  Metalin ışıltısı ile derinin asaletinin zarif birleşimini sunan vira mutfak köşe takımları home ofis dayrelerden mutfaklara yemek odalarınızdan ofislerinize kadar her alanda kullanıldığı mekana değer katacaktır.  kullanılan hammaddeler özenle seçilmiş ve çok temiz bir işçilik yapılarak resimde görülenden daha albenili bir sunum yapmanıza yardımcı olacaktır.

Vira mutfak köşe takımı sipariş ve sevk

İncelemekte olduğunuz mutfak köşe takımı üretim süreci sipariş yoğunluğuna bağlı olmak ile birlikte  10-15 gün arasında üretilip sevk edilmektedir İstanbul dışındaki müşterilerimizin siparişleri kargo ile ulaştırılmaktadır . Ürünler sonderece profesyonelce paketlenip herhangibir olumsuzluğa sebebiyet vermeyecek şekilde kolilenmekte ve kargo firmasına teslim edilmektedir her koli içerisinde montaj şeması bulunmaktadır . kurulumu son derece kolay olan mutfak köşe takımları yaklaşık montaj zamanı 30 dakikadır . İstanbul içindeki müşterilerimizin kurulumları firmamız tarafından yapılmaktadır . Detaylı bilgi için bize ulaşa bilirsiniz 

Fiyata dahil olan ürünler

1. Vira back bank 140 cm lik suni deri kaplamalı  krom ayak 

2. Vira köşe suni deri kaplama krom ayak

3. Vira back bank 90 cm  suni deri kaplamalı krom ayaklı

4. İkon ( high gloss ) 80x120 parlak siyah krom kaplama ayak

5. Sirena suni deri kaplamalı sandalye 2 adet kolsuz


Vera köşe takımı sipariş ve teslimat

  Sipariş sürecinden teslimat zamanına kadar gerçekleşen sipariş süresini kısaca sizler ile paylaşalım öncelikle mutfak köşe takımları sipariş sonrasında üretime alınmaktadır stok genelde tutulmamakla birlikte acil ihtiyaçlarınız için üretim aşamasındaki ürünler için irtibata geçmeniz faydanıza olabilir. İstanbul için teslimat süremiz 10 gündür. Şehir dışı ve yurd dışı siparişleriniz 10 gün ve sonrasında transport firmasının ulaştırma süresi eklenerek hesaplanmaktadır . ürünler profesyonel bir paketleme yapılarak her türlü ulaşım koşullarına ve kurulum kolaylığını sağlamak amacı le tasarlanmıştır. Ürünler paket olarak kargo ile Türkiye nin her noktasına ulaştırılmaktadır İstanbul siparişleriniz depo teslimi yapılmaktadır sevk ve montaj bedeli için lütfen irtibat kurunuz. 

 
Kitchen corner sets 10 Vira mutfak köşe takımı

   
Kitchen corner sets 11 Vira mutfak köşe takımı

 

İletişim