Yüklüyor...

Yemek masası

 Mağazamızın bu sayfasında yemek masaları na yerilmektedir. Yemek odalarında ve benzeri amaçla kullanılan mekanlarda çeşitlilik arzetmesi adına mümkün olduğunca büyük çoğunluğun beğenisini kazanan ürünlere odaklanarak kaliteli bir hizmet vermeye çalışmaktadız. Yemek odasında yemek masası en önemli parçalarından bir tanesidir denilebilir , Aile yemekleri ve konuşmaları gibi sosyal paylaşımların yer aldığı zamanlarda yemek masaları odak noktası olmaktadırlar. Zaman zaman aile fertleri için bir eylence platformu olmaktadır .

 Dikkate alınması gereken ilk faktör Yemek masasının boyutudur . Yemek masasının konulacağı yerin ölçüsü alınmalı ve oda içerisinde çeşitli varyasyonlar yapılarak her farklı yerlerde kullanımı mümkünmüdür değilmidir diye düşünülmelidir. daha sonra kullanım ve fonksiyonellik gelir buda kullanılacak sandalye ve masanın mümkün olduğunca kullanıma uygun ve kullanım şartlarını karşılayabilmesi gerekmektedir. ve fonksiyonelliği artırmak için masanın ve sandalyenin kullanım amacına mümkün olduğunca hizmet edebilecek nitelikte olmalıdır , Bu nedemek yani sandalyenin masanın etrafında en fazla kaç adet konulabilir açılır bir yemek masası ise masa küçük haldeyken kaç sandalye açılmış haldeyken kaç sandalye çevresinde barındırıyor olduğunu bilmelisiniz. zahmetsizce oturup kalkmak mümkünmüdür yemek masası nın bulunduğu yerde bunun provası düşünülmeli , yiyecek ve içecekler için masada ayrı bir aksesuar varmı veya çatal bışak kaşık gibi yemek masasında gereksinim duyulacak ergumanların masanın bünyesinde barındırılacak mir bölmesi mevcutmudur bu dikkate alınmalı . Önemli noktalardan biride masa etrafında servis yapılabilecek bir bir mesafenin bulundurulmasıdır.

Dikdörtgen yemek masaları yemek masaları olarak genellikle tercih edilen bir şeklidir. bu yemek masası şekilleri  yuvarlak , kare veya farklı şekillerde tercih edilebilir. Masanız için uygun ebat ve şekli belirledikten sonra yöresek klasik bir masamı yoksa modern hatlara sahip bir masa modelimi sizin için uygun olacaktır bununda tespiti yapılmalıdır. ve renk önemlidir örn. ahşap,kiraz,maun,meşe, lake,çam ve akça ağaç gibi renkleri ile genişbir yelpaze bulunmaktadır. 

Bu seçeneklerin hepsine cevap bulduktan sonra yemek masanızın bir odak noktası olduğunu tamamlayacak faktörler örn. bir kase meyve vazo yada ayaklı mumlar güzel bir görsellik katabilir yemek masanıza

İletişim