Yüklüyor...
fatih bar sandalyesi beyaz(parlak)

Resmi büyütmek için tıklayın

fatih bar sandalyesi beyaz(parlak)

*****

ÜRÜN KODU: V1-00235


"fatih bar sandalyesi beyaz(parlak)" En az 2 Adet alabilirsiniz..


Ürünü sosyal medya'da paylaş !

fatih bar sandalyesi beyaz(parlak)

  NOT: Bu ürün iki adet bir kolide olacak şekilde paketlenmektedir . kolili olarak gerekli kontroller yapıldıktan sonra kargoya teslim edilmektedir.lütfen kargodan siparişinizi teslim alırken bar sandalyesi paketinin zarar görüp görmediğini kontrol ediniz.

Fatih bar sandalyesi incelemesi...

2007 yıllında Acun ılıcalının sunuculuğunu yaptığı varmıısn yokmusun yarışma proğramında kullanılan bar sandalyesi modelidir. o yıllarda varmısın yokmusun bar sandalyesi olarak arama motorlarında sıklıkla aranan bir ürün olup Türkiye de nedereyse bar sandalyesi kavramını ve bar sandalyesinin nasıl kullanılabildiğini kullanıcılar açısından anlaşılmasına en yardımcı örnektir. 


OTURMA KISMI  abs  malzeme
AYAK KISMImetal üzeri kromaj kaplama
1 KOLİDEKİ ÜRÜN ADETİ2 adet
KOLİ EBATLARI50x46x49
EN YÜKSEK OTURMA ÖLÇÜSÜ78 h
EN ALÇAK OTURMA ÖLÇÜSÜ62 h
OTURMA GENİŞLİĞİ46,5 cm
OTURMA DERİNLİĞİ DERİNLİK40 cm
  

Bar taburelerinde fonksiyonellik

  Son 15-20 yılda , birçok ülkede yaşam standartlarının yükselmesi ile birlikte insanlar sahip olacakları ürünleri satın almadan önce yaşamında neleri değiştireceğini neleri kolaylaştırmayı hedeflediğini dolayısı ile fonksiyonel olması konusunda çok daha hassas ve bilinçli olmaktadır. Fonksiyonel ürünün mekana uyumu , hayatınızı kolaylaştırması , yaşam alanınızı mümkün olduğunca engellememesi ve tabiki görsel bakışı olumlu yönde etkilemesi gerekmektedir. örneğin bar tabureleri nin yükseklik ayarlı olması hem farklı boylardaki masalarda kullanılmasını hemde farklı boylardaki insanların kullanabilmesine olumlu yönde katkı sağlamaktadır.

 
fatih bar sandalyesi metalik gri(parlak simli)fatih bar sandalyesi metalik gri(parlak si...

  
fatih bar sandalyesi beyaz(parlak)fatih bar sandalyesi beyaz(parlak)

 

0212 494 25 15