Yüklüyor...
plastik kollu mini mono koltuk

plastik kollu mini mono koltuk

ÜRÜN KODU: CL1066AÜrünü sosyal medya'da paylaş !

plastik kollu mini mono koltuk

amortisörlü yönetici koltuplastik kollu mini mono koğu suni deri ile kaplanmış olup  plastik kol ve ayaklar ile bir bütünlük sağlanmıştır. tek  kollu mekanizma sayesinde dik konumda sabitlenebilmekte ve kullanıcı kilosuna göre koltuğun ayırlık merkezinden geriye doğru yaylanabilmektedir.

Yönetici koltuğu kargo gönderim koşulları

 koltuğunuz kargo şartlarına uygun dış etkenlerden koruyan ambalajı ( kolisi ) ile  gönderilmektedir. koltuğun amortisör ve yıldız ayak kısmı ayrı olarak gönderilir montajı gayet kolay olup aşşağıda detaylı olarak anlatılmaktadır.  koltuğunuzu kargodan teslim alırken lütfen sorumluluğu üzerinize almadan önce koltuğunuzu kontrol ediniz.

Ayak ve amortisör montajı

öncelikle koli içerisindeki parçaları temiz yere koli içerisinden çıkarınız , ardından yıldız şeklindeki ayağı yere bırakınız ayağın üzerine amortisörü yerleştiriniz ( bu işlemde herhangi bir vidalama işlemi yoktur ) daha sonra akordiyon şeklinde iç içe geçmiş plastik amortisör koruyucusunu amortisörün üzerine geçiriniz ve son olarak yönetici koltuğu nuzu ( amortisörün üzerinde koruyucu plastik tıpa varsa elinizle çıkarınız. ) amortisörün üzerine uygun bir şekilde yerleştiriniz bu işlemdede herhangi bir vidalama işlemi yoktur. koltuğu oturarak amortisörü birkaç kez çalıştırdıktan sonra koltuğunuz kullanıma hazır hale gelmiş demektir.  İyi günlerde kullanınız.

Müdür koltuklarınızı daha uzun süre kullanabilmeniz için suni deriye uygun kullanım koşulları ;

Kullandığınız müdür koltuğu nun renklerinin solmaması için, direkt güneş ışığı alan yerlere, pencere önlerine veya güneş ışığına maruz kalabilecek noktalara koymayınız. Suni deri müdür koltukları nın bakımı yumuşak bir bezle yapılmalıdır. Çok hafif nemli bir bezle hiç bastırılmadan dikkatlice silinmelidir. Isıtıcı ve radyatörlerden asgari 50 cm. uzaklığa yerleştirilmelidir. Aksi takdirde nem kaybeder ve çatlayabilir. Temizlik aşamasında kesinlikle  kimyasal madde içeren temizleyiciler kullanmayınız . ( en iyi temizleme yöntemi ılık nemli bezdir.