Yüklüyor...

   Dış mekân sandalye modelleri maruz kaldığı fiziksel etkenler göz önünde bulundurularak dış koşullara karşı koyabilecek nitelikteki gereçlerden üretilmektedir. Bu sandalyelerin bazıları paslanmaz metal, alüminyum, plastik rattan vb. malzemelerden üretilmek sureti ile problem çıkarmaksızın rahatlıkla kullanılabilmektedir.   Alüminyum sandalye yağmurdan, soğuktan ve güneşten   diğer sandalyelere göre minimum derecede etkilenir. 

Alüminyum sandalye

Alüminyum sandalye yapısı itibarı ile hafiftir işlenmesi kolay bir mamuldür, tüm hava koşullarına uygun olduğu için yoğun olarak kullanılmaktadır. Alüminyum sandalye paslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Ayrıca herhangi bir metal sandalye güneş ışığına maruz kaldığında 80 dereceye kadar ısınabilirken bir alüminyum sandalye max. 40 dereceye kadar ısınabilmektedir. 

Alüminyum sandalyeler nasıl temizlenir?

Alüminyum sandalyelere doğal bir görüntü katmak için bamboo görünümü kazandırmak için özel bir boyama işlemi yapılmaktadır; zira bu özel boya sert cisimler ile çizilebilmektedir, temizliği ıslak biz bezle silinerek yapılabilir, alüminyum sandalye okside olmadığı için uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Bu nedenle doğal olan teak ve bamboo gibi ağaç malzemeler yerine yoğun olarak kullanmaktadır.

 Alüminyum rattan sandalye nedir?

   Alüminyum iskelet üzerine plastik rattan malzemeden örme sistemi ile üretilmiştir. ürün yere temas eden noktalarında alüminyum halkalar sayesinde örgünün zarar görmemesi sağlanmaktadır. Kollu olarak üretilen Alüminyum sandalye üst üste istiflenebilir. Minimum sipariş miktarı fiyat kısmında belirtilmiştir. dış  etkilerden güneş ve yağmura dayanıklıdır. farklı renk seçenekleri mevcuttur. ithal ürün olup satın alamadan önce satış danışmanlarımızdan stok konusunda bilgi almanız rica olunur, genellikle yaz sezonunda ihtiyaç duyulan bir üründün modelidir. Endüstriyel restoranların dış mekanlarında yoğun kullanılan bir alüminyum rattan sandalye dir.

Alüminyum sandalye iskeleti üzerine plastik rattan örgü nasıl yapılır ?

  Rattan ürünler oldukça şık ve rahat oldukları halde, yapıları itibarı ile dış mekânlarda kullanılamazlar. Bu nedenle  rattan örgü, dış mekân için çok uygun olan plastik malzemesi ile tasarlanmıştır. İç konstrüksiyonu alüminyum  olan bu ürünlerde, plastik aynı rattan stili ile örülmüş türcesine bir görünüm kazandırılmaktadır. Bu sayede her türlü hava koşullarına karşı dayanıklılık kazanan ürünler uzun yıllar kullanılabilir. Tüm malzemesi alüminyum ve plastik olan ürünler hafif oldukları içinde bahçe, deniz ve havuz kenarları ile teraslarda rahatlıkla kullanılır. Bu sayede hem orijinal rattan ürünlere göre  uzun ömürlü, ekonomik, hafi, iç içe geçebilen, ergonomik ve daha estetik alüminyum rattan sandalye ler üretilmesini sağlamaktadır.

İletişim