Yüklüyor...

Rattan sandalye

Rattan sandalye yapısı itibarı ile hem hafif işlenmesi kolay bir mamuldür, tüm hava koşullarına uygun olduğu için yoğun olarak kullanılmaktadır. rattan sandalye paslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır. ayrıca herhangi bir metal sandalye güneş ışığına maruz kaldığında 80 dereceye kadar ısınabilirken bir alüminyum sandalye max. 40 dereceye kadar ısınabilmektedir.

Rattan sandalyeler nasıl temizlenir?

Alüminyum rattan sandalyelere doğal bir görüntü katmak için bamboo görünümü kazandırmak için özel bir boyama işlemi yapılmaktadır; ziraa bu özel boya sert cisimler ile çizilebilmektedir, temizliği ıslak biz bezle silinerek yapılabilir, rattan sandalye okside olmadığı için uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilir. Bun edenle doğal olan teak ve bamboo gibi ağaç malzemeler yerine yoğun olarak kullanmaktadır.

Rattan sandalye iskeleti üzerine plastik rattan örgü nasıl yapılır?

Rattan ürünler oldukça şık ve rahat oldukları halde, yapıları itibarı ile dış mekânlarda kullanılamazlar. Bu nedenle  rattan örgü, dış mekân için çok uygun olan plastik malzemesi ile tasarlanmıştır. İç konstrüksiyonu alüminyum  olan bu ürünlerde, plastik aynı rattan stili ile örülmüş türcesine bir görünüm kazandırılmaktadır. Bu sayede her türlü hava koşullarına karşı dayanıklılık kazanan ürünler uzun yıllar kullanılabilir. Tüm malzemesi alüminyum ve plastik olan ürünler hafif oldukları içinde bahçe, deniz ve havuz kenarları ile teraslarda rahatlıkla kullanılır. bu sayede hem orijinal rattan ürünlere göre  uzun ömürlü , ekonomik , hafi ,  iç içe geçebilen , ergonomik ve daha estetik alüminyum rattan sandalye ler üretilmesini sağlamaktadır

Rattan sandalye modelleri tropikal ülkelerde yetişen muz ağacının dallarından ve kabuklarından üretilmektedir. fakat bu ürünlerin bakımı kullanılması ve fonksiyonel alanda yaşattığı olumsuzluklar nedeni ile plastik rattan malzemeden üretilen imitasyon rattan sandalye yoğun olarak kullanılmaktadır . bu sayfamızda imitasyon rattan sandalyeler yer almaktadır.

Alüminyum rattan sandalye iskeleti üzerine plastik rattan örgü

Rattan sandalye ler oldukça şık ve rahat oldukları halde, yapıları itibarı ile dış mekânlarda kullanılamazlar. Bu nedenle  rattan örgü, dış mekân için çok uygun olan plastik malzemesi ile tasarlanmıştır. İç konstrüksiyonu alüminyum  olan bu ürünlerde, plastik aynı rattan stili ile örülmüş türcesine bir görünüm kazandırılmaktadır. Bu sayede her türlü hava koşullarına karşı dayanıklılık kazanan ürünler uzun yıllar kullanılabilir. Tüm malzemesi alüminyum ve plastik olan ürünler hafif oldukları içinde bahçe, deniz ve havuz kenarları ile teraslarda rahatlıkla kullanılır. bu sayede hem orijinal rattan ürünlere göre  uzun ömürlü, ekonomik, hafi, iç içe geçebilen, ergonomik ve daha estetik alüminyum rattan sandalye ler üretilmesini sağlamaktadır .

Rattan sandalye modelleri tropikal ülkelerde yetişen muz ağacının dallarından ve kabuklarından üretilmektedir. fakat bu ürünlerin bakımı kullanılması ve fonksiyonel alanda yaşattığı olumsuzluklar nedeni ile plastik rattan malzemeden üretilen imitasyon rattan sandalye yoğun olarak kullanılmaktadır. bu sayfamızda imitasyon rattan sandalye ler yer almaktadır.

İletişim