Yüklüyor...

Ahşap sandalye

Bu kategoride sergilediğimiz 510 model ahşap sandalye yüzlerce  renk seçeneği ile sergilenmektedir. Bu sayı her geçen gün artmaktadır. Yeni modeller yeni ahşap sandalyeler kollu kolsuz yarım kolçaklı ve ara modeller derken yakında ikiyüz modelin üzerine kısa sürede çıkacak gibi görülüyor. Yüzyıllardır ahşap sanalyeler kullanılmaya başlamıştır. Mecburiyettir aslında sandalye kullanımı üretildiği malzemenin ne olduğu sadece sandalyenin bununduğu grubu ve materyalini belli etmektedir. Bu kategoride yalnızca iç mekan için uygun olan  modeller sergilenmektedir.

Bazı modellerinde yalnızca ahşap ayakları açıkta kalan ve iskeleti suni deri ile kaplanmış olan, bazen ise tamamı ahşap olan sandalyelere göz atmak için daha fazla vakit kaybetmeyin.
Geleneksel çizgilerden vazgeçemeyen ama evinin veya işyerinin her köşesinde modernliğe kavuşmak isteyenlerin tutkunu oldukları ahşap sandalye modellerimizle tanışmak için siz de heyecanlı mısınız?
Kollu, kolsuz, ilginç model ve değişik renklerdeki ahşap sandalyeler lobiler, salonlar ve kafeler için genellikle tercih edilmektedir.


Kaliteli ağaçların hammadesi olarak kullanılması yönüyle diğer modellere göre daha sağlam olan ahşap sandalyelerin çoklu oturma haznesine sahip koltuk modellerini dahi bulabilirsiniz. Alanlarınıza ve kullanacağınız mekanlara en uygun modele karar vermek için siz değerli ziyaretçilerimizi sitemizde uzun bir gezintiye çıkmaya davet ediyoruz. Sağlamlık, konfor ve görselliğin tartışmasız en kaliteli modellerini barındıran   tüm modellerimizi en uygun fiyatlarla satışa sunmuş bulunmaktayız. Dilediğiniz adette sahip olacağınız bu ürünlerimiz sayesinde müşterilerinize ve misafirlerinize kendilerini daha özel hissettirebileceksiniz. Çarpıcı renk ve desenlerdeki  çeşitleri ile ürün çeşidi bakımından en zengin adresimizde vakit geçirmeye başlamak için acele edin.