Yüklüyor...

Askılık

 

Dış ortamlardan gelen misafirlerinizin aksesuarlarını ve giyim kuşamlarını mevsim şartlarına göre çıkarıp rahatlıkla ortamdan ayrılana dek muhafaza edebilecekleri en uygun köşeler askılardır. İşyerlerinde ve evlerde geleneklerimiz gereği mutlaka askılık modellerinin birçoğunu görmüşsünüzdür.


Ancak sizi daha önce hiçbir yerde görmediğiniz kadar şık ve gösterişli askılık çeşitleriyle tanıştırmak istiyoruz. Ahşap veya krom kaplamalı, dilediğiniz kadar kol sayısına sahip olan ve her renkte bulabileceğiniz askılıklarımızı hemen sipariş edebilirsiniz. Günlük kombinlerinizde kullandığınız ceket, pantolon, mont, palto, elbise gibi parçalarda kırışıklık oluşmaması veya eşyalarınızın bu parçalardaki cep hanelerinden düşmemesi için kullandığınız askılıklardan dilediğiniz sayıda alabilirsiniz. Aynı şekilde şemsiye veya çanta gibi aksesuarlarında askılıklara asılarak kaybolmaması veya unutulmaması sağlanmaktadır. Fazla yer kaplamaması sebebiyle en çok tercih edilen ayaklı askılık modelleri aynı zamanda kolay taşınabilmektedir. Evinizin her köşesinde kolaylıkla yer bulabileceğiniz pratik askılıklar için çok fazla detayla karşılaşabileceksiniz.
Zevkinize en uygun olan ve evleriniz veya işyerlerinize yakışan askılık modellerini sitemiz üzerinden sipariş ederek ucuza ve kaliteli olarak sahip olabilirsiniz.

Askılık internetten alınırmı ?

Müşterilerimiz askılığı internetten sadece model seçmek için kullanırlardı Eskiden , Günümüzde ise alışverişe çıktığı zaman bulamayacağı birçok model askılığı internet üzerinden güvenle satın alabileceği ve güven duyulabilecek bir çok model askılık web sayfalarında yerini almıştır. Birçok web sitesi ürünü kendi stoklarında tutarken bir çoğuda farklı firmaların stokklarını kullanmakta ve böylece sipariş ve teslimat arasındaki süreç mümkün olduğunca uzamaktadır. Bizim farkımız ise burda ürünün depolarımızda hazır olarak bulunması ve dileyen müşterimizin ürünü gelip depodan teslim alacağı şekilde stokların korunması ve müşterilerimizn bire bir muhatap olabileceği bir sistemin karşısında olması başarıyı yakalamamızdaki en büyük etkenler arasında yer almaktadır.   Dünyanın neresinde olursanız olun her zaman dışarısı soğuktur ama Ofislerimiz evlerimiz yaşanabilir sıcaklıktadır. sıcak kış aylarının yavaş yavaş geldiğini görüyorsunuz e haliyle sadece gömlek giymek 6-7 ay yasak bize ceketler montlar hatta kabanlar üzerimize dışardayken siper ofise geldiğimizde yük olacak. İşte tamda burada askılıklar devreye giriyor metrekaresi çok büyük olmayan ofislerde portmanto kullanmak pek imkan dahilinde olmuyor bu sebepten ahşap askılıklar şart oluyor ve bunaldığınız anda üzerinizdeki mont ceket kaban neyi çıkarırsanız çıkarın yükünüzü kesinlikle alacaktır.

Askılık ne işe yarar ?

Askılık Özellikle kış aylarında kullanılırlığı artan fakat kışları olduğu gibi yazlarıda mekanın aynı yerinde duran ev aksesuarlarıdır. Bu fonksiyonel ev aksesuarları yani askılıklar insanların yaşadıkları veya çalıştıkları mekana girerken çıkarken giydikleri günlük korunma elbiselerini astıkları veya mekandan çıkarken alıp giydikleri bir nevi muhafaza eden aksesuardır. bu aksesuar evlerde Ofislerde ve sayamayacağımız kadar çok yerde ve amacına uygun olan mekanlarda kullanılmaya müsaittir.  Askılıklar günlük yaşantımızda ihtiyaç duyduğumuz önemli eşyalarımızdan birisidir. Evimizin girişinde,ofisimizde,bütün işyerlerimizde kullandığımız askılıklar hayatımızı kolaylaştıran ürünlerimizdendir.Askılıkları ilk bakışta sadece bir eşyamızı asmak amacıyla kullanıyor gibi algılasak da onların aslında ne kadar yoğun olarak kullanıldığının yeterince farkında bile değiliz. Mekanlarınızda kullanımınıza olduğumuz askılıklar her geçen gün daha farklı malzemelerden ve çok daha estetik tasarımlarla üretilerek dekorasyonlarınızı tamamlayacaktır.


       Askılıklar bize günlük yaşantımızda çok kolaylık sağlar. Şöyle ki: Evinize girerken biraz ıslandınız.Kabanınızı nemli olarak gardrobunuza koymanız mümkün değildir.Hatta giydiğiniz diğer eşyalarınızı bile bir süre havalandırmadan gardrobunuza yerleştiremezsiniz Bu alışkanlığınız aynı zamanda hijyenik bir davranıştır..Bunların bir süre askılığınızda beklemesi gerekir.Elinizdeki çantanızı,poşetinizi atkınızı,kravatınızı aklınıza gelmediği halde askılığınıza yerleştirdiğiniz bütün eşyalarınızı tekrar kullanıncaya kadar askılıklarda bekletirsiniz.  Ofis, kafeterya, lokanta otel,fabrika ve aklınıza gelebilecek her türlü işyerlerinizde kullanabileceğiniz şık tasarımlarıyla,dekoratif görünümleriyle ve fonksiyonel kullanımıyla sizlere sunulan zarif Askılıklarları tedarik etmek artık elinizin altında.

  Bu kategorideki sayfamızda yer alan birçok askılık modelleri pratik amaçlar için hazırlanmış genel ve özel kullanımlara müsait olan ahşap askılık modelleri ve benzerleridir. ofis odalarında ve stüdyo evlerde bu askılık tipleri kullanışlı ve minimum yer prensibi ile hizmet vermektedir. müşterilerimiz askılık seçimi yaparken kendi beğenilerinin yanı sıra kullanılacak koşullara uygun bir model seçmeyede dikkat etmelidirler. örneğin çok hoşunuza giden bir modeli sadece görselliğinden dolayı satın alamazsınız bu tip ürünlerde kullanım koşullarıda göz önünde bulundurulması etkenler arasında yer almaktadır.

Askılık sipariş ve ulaşım koşulları

Mağazamız üzerinden sipariş verdiğiniz askılık modelleri kendi orjinal paketlerinde ve kargo kuşullarına uygun olarak sevk edilmektedirler . Siparişlerinizi online olarak verebilirsiniz. ve sipariş sonrası kargo takiplerini siparişinize eklenen kargo takip numaraları ile takip edebilirsiniz.

Askılık satın alırken nelere dikkat edilmeli ?

Mevsim kışa döndü ve sezonun en çok ihtiyaç duyulan fonksiyonel ev aksesuarlarından askılık artık her evde her ofiste kullanılır halde  farklı renk seçenekelri kaplama biçimleri ve tabiki askılıktan öte sizlerin askılığı kullanacağınız mekanlarda nasıl bir dekorasyona sahip olduğunuz ön plandadır. klasik askılık modellerinden hoşlanıyorsanız ahşap askılık modelleri tercih etmelisiniz. modern mekanlarda hem basit hmde kullanışlı olan modern krom kaplamı askılık modelimiz veya benzeri askılık çeşitleri sizler için ön gördüğümüz askılık modelleridir.0 850 432 77 22

0 212 494 25 15