Yüklüyor...

Soyunma dolabı

Personel soyunma dolapları 0,8 mm veya 0,7 mm sac ile üretilebilmektedir. genel olarak orta ve büyük ökçekli işletmelerde yoğun olarak kullanılmakradır . soyunma dolabı nın amacı çalışanın iş güvenliği ve temizlik açısından mesai saatleri içerisinde kullanacağı turum ve benzeri iş elbiselerini muhafaza etmek için kullanılmaktadır . Tabiki günlük giysilerini ve değerli sayılabilecek eşyalarını işletmeye geldiğinde bu soyunma dolabı içerisnde muhafaza edebilmektedir. Söz konusu soyunma dolabı işletmelerin genel olarak giriş kısımlarına yakın yerlerde muhafaza edilmektedir . 

Soyunma dolabı çeşitleri arasında kullanım şekline ve muhafaza edilecek eşyalara göre farklılıklar gösterebilir . örneğin altılı soyunma dolabı kullanan kişiler kışın zorluk çekebilir çünkü boy kapaklı ikili üçlü soyunma dolaplarına göre kişi başına dolap büyüklüğü kısıtlı ölçülerder bu soyunma dolabı dar mekanlarda çok işe yaramaktadır. ekonomik soyunma dolapları ile standart soyunma dolapları arasında ölçü ve sac kalınlığı farkı mevcuttur. her ürünün açıklama kısmında teknik detaylar yazmaktadır. 

Soyunma dolaplarının ayakları neden yerden yüksek ?

Soyunma dolapları için temizlik ve kullanış açısından genellikle üçgen tip dolap ayakları kullanılmaktadır. Bu tip ayaklar sayesinde soyunma dolabı zeminden yüksekte durur ve  en büyük avantajı soyunma dolabı nın altında kalan kısmın temizliğinin  yapılabilmesidir . İşletme sahibi işletme içindeki her mekanın tertip ve düzen içerisinde olmasını ve mümkün olduğunca temiz tutulmasını ister fakat bu temizlik işlemi yapılırken zamandan kazanmak ve sürekli yapılacağını düşünürseniz temizlik için ayrılan zaman gayet uzun bir zaman dilimini kapsaya bilir bunu  örneğin bir soyunma dolabı nın altını temizlemek için onun yerini değiştirmektense yerden 10-15 cm yükseklikte tutacak bir ayak ile kullanmak hem temizlik açısından hemde bir müddet sonra oluşabilecek kötü kokulardan kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

Soyunma dolabı sipariş ve ulaşımı nasıl yapılıyor ?

soyunma dolabı kategorisinde bulunan ürünlerin birçoğu stoklu olarak tutulmaya çalışmaktadır . Sipariş yoğunluğuna ve teslimat sıklığına göre stoklarda tükenen ürünler yerine üretim yapılmaktadır . acil  soyunma dolabı ihtiyaçlarınız için irtibat kurmanızı öneririz. Soyunma dolapları genellikle şehir içinde gideceği muhite göre nakliye ile şehirler arası ulaşımlarda bökgeye ulaşacak ekonomik ve güvenli bir lojistik firması ile gönderilmektedir . Dileyen müşterilerimiz depomuzdan ürünü kendisi teslim alabilir. veya istediği lojistik firmasına teslim edilmesini talep edebilmektedür . soyunma dolapları köşe ve kenarlarına oluklu karton konulmakta ve üzerine hava destekli balonlu pat pat denilen ambalaj malzemesi ile sarılmaktadır . ürün üzerlerine zarar grebilir logosu yapıştırıldıktan sonra ilgili lojistik firmasına soyunma dolapları teslim edilmektedir.

Neden çelik soyunma dolabı tercih edilir?

Tercih nedenlerinin başında güvenilir ve sağlam olması gelmektedir. Farklı modelleri bulunduğu için her alana uyan soyunma dolapları raflı ve rafsız olarak satışa sunulmaktadır. Birçok farklı dolap çeşidi bulunmaktadır. Fakat neden soyunma dolaplarını seçeriz şöyle anlatayım sizlere.. Ancak neden soyunma dolaplarını seçeriz isterseniz şöyle anlatayım sizlere… Soyunma dolabının kullanılmasının nedenini daha önce de anlatmıştık.

Ayrıntılı şekilde bahsedecek  olursak; Kilit özelliği bulunduğu için güvenlik açısından akılda hiçbir soru bırakmayan dolap çeşidir bu nedenle her alanda tercih edilir. Farklı boyutlarda tasarlandığı için az yer kaplar ve her alana uyumludur. Kişiler içerisinde özel eşya saklayacağı için dış kaplaması sağlamdır. İstenildiği zaman kolayca açılmaz ve kırılmaz. İş yerlerinde kullanılmasının en büyük nedeni de budur. soyunma dolabı içerisine ister elbise koyun ister farklı belgeler nerde olursa olsun güvenliğinizi
sağlamaktadır. Askeri alanlarda da kullanılan soyunma dolapları benzer birçok alanda kullanılabilmektedir sağlamlığı ve çelik gövde yapısı ile ön plana çıkan çelik soyunma dolaplarının öncelikli tercih edilmesinin önde gelen nedenlerindendir. her alana uyum içerisinde üretilmiştir. Sadece evlerde kullanılması uygun görülmez. 
Sizler de soyunma dolabı almak istiyorsanız fiyat ve boyut gibi gerekli araştırmaları yaptıktan  sonra soyunma dolaplarınıza sahip olabilirsiniz. 


İletişim