Yüklüyor...

Müdür Koltuğu

Müdür koltuğu adını kullanıcısından almış tekerlekli döşemeli sandalyedir. Müdür koltukları bir çok modelde üretilmektedir. Seçenek çok olduğundan yanlış tercih yapılabilir. Kullanıcı bir müdür koltuğu satın alacağı zaman kullanacağı mekanda yaklaşık gün içinde oturma süresi bulunduğu odanın ortalama sıcaklığı ve iş yoğunluğunu dikkate alarak doğru seçim yapabilir. Fileli döşemeli bel destekli sırt destekli kol ayarlı yükseklik ayarlı oturum ayarlı tekerlekli sabit alüminyum krom kaplama veya plastik ayaklı baş dayamalı vs bir çok özelliğe sahip farklı müdür koltuğu seçenekleri sitemizde bulunmaktadır. Beğendiğiniz müdür koltuğu ile ilgili extra bilgiler ürün açıklamalarında bulunmaktadır. Daha fazla bilgi için müşteri danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.

Müdür koltuğu sipariş ve ulaşım nasıl yapılıyor ?

Müdür koltuğu modellerinde lokomatif diyebileceğimiz müdür koltukları genellikle hazır olarak günübirlik kargo yapılacak nitelikte bulundurulmaktadır. Bu stoklama sistemi ile adetli ve acil siparişlere karşılık vermek amacı ile organize edilmiştir. Bütün müdür koltuğu modellerini stoklarda bulundurmak imkansızdır her birinin en az iki veya üç rengi olduğunu düşünürsek karşımıza stok tutulması imkansız adetler ve sayılar çıkmaktadır. Üretilecek olan müdür koltuğu modellerini yaklaşık 3-7 gün içerisinde iş yoğunluğuna bağlı olmak ile birlikte üretip ilgili lojistik firmasına teslim edilmektedir. Ulaşım konusu kargo ve benzeri argumanlar ile taşıma işlemi yaptıran firmalar için oldukça problemli olsada Sandalyedeposu.com olarak tecrubemizi bu konuda müşterimize hissetirmekteyiz. Bölgesel olarak çalıştığımız lojistik firmaları Mobilya gibi hassas malzemeleri taşımada uzman ve En önemlisi müşterinin mağdur olmaması için % 100 sigortalı gönderi sağlamakta ve olası hasarlara karşı müşterilerimizi korumaktadır.

Müdür koltuğumun tekeri kırıldı ne yapmalıyım  ?

 Kullandığınız müdür koltuğunuzu yeni aldınız fakat tekerlekleri kırıldı ise yapmaız gereken yeni bir koltuk almak değil , Asıl yapmanız gereken Müdür koltuğu satan bir firmadan çok düşük bir maliyet ile tekerlek satın alıp takmak olacaktır hem ucuz hem kalıcı bir çözüm.

 Müdür koltuğum otururken kendiliğinden aşağı iniyor ne yapmalıyım ?

Müdür koltuğunuzu alalı beklide yıllar oldu fakat koltuğunuzdan memnunsunuz yaşadığınız sorun sadece amortisör sorunu ilse aldığınız yerden veya dışarıdan küçük maliyetler ile müdür koltuğunuzun amortisörünü değiştirebilirsiniz.

 Müdür koltuğumun yıldız ayağı kırıldı ne yapmalıyım ?

Müdür koltukları çok sayıda parçadan oluşmaktadır. Bu parçalardan en çok zarar görebilecek olanı ise ayak kısımları olabilir ayak kısmının değişimi oldukça basit ve kolaydır onlarca kişi tanıyorum ki müdür koltuğunu ayağı kırıldığı için değiştirmek zorunda kalıyor veya kırık ayak ile kullanmak zorunda kalıyor çözümü ise sadece yıldız şeklindeki ayağı değiştirmek olacaktır.

 Müdür koltuğumun kol üzerindeki derisi soyuldu ne yapmalıyım ?

Ofis ortamında koltukların özellikle müdür koltuklarının kolçak kısımlarının üzerindeki deriler kısa sürede deforme olabiliyor ve görsel olarak hiçte hoş olmayan bir görüntü ortaya çıkabiliyor bunu önlemenin en kolay yöntemi kol üzerindeki deri parçaların sökülüp bir koltukçu veya döşemeciye makul bir el işçiliği fiyatına tekrar kaplatabilirsiniz ?

Müdür koltuğu kullanırken Çok ses çıkarıyor Ne yapmalıyım ?

 

Öncelikle müdür koltuğunuzun iç yapısını bilmeniz gerekiyor ahşap malzemeden üretilmiş poliüretan bir sünger dönme üretilmiş herkese yüzde doksan kullandığınız müdür koltuğunun iç kısmında ahşap papel ağaç vardır ve uzun yıllar sonucunda bu ahşap papel araç içerisindeki metal soketler ile ağaç arasında ölçülemeyecek kadar küçük boşluklar ortaya çıkabilir bu boşluklar sebebiyle müdür koltuğu ses yapıyor olabilir veya bağlantı ve dualarınız gevşemiş olabilir

Kullandığım müdür koltuğu aşırı terleme yapıyor çaresi var mı ?

 Öncelikle kullandığınız müdür koltuğu doğal Deri mi yoksa suni deri mi Bunu bilmeniz gerekiyor Bunun dışında son zamanlarda üretilen fileli müdür koltukları terleme sorununa en etkin çözümdür kullandığımız müdür koltuğu doğal deri bile olsa otomobil koltuklarındaki gibi Gözle görülebilecek şekilde delikleri olmadığı sürece terletmeyen mahkumdur. 

 İnternet'ten bir müdür koltuğu siparişi vermek istiyorum spor dikiş yaptırabilir miyim ?


Değerli müşterimiz spor dikişten kastınız deri ile dikişte kullanılan ipin tezat renklerde olması ise bu gayet kolay siparişinizden açıklama kısmına spor dikiş istiyorum demeniz yeterli olacaktır fakat spor dikiş halk gözünde bazı deri işlemeciliğinde olduğu gibi çiftlik olarakta anlaşılabilmektedir yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek için bir Fotoğrafla örneklemenizi rica ederiz.

0 850 432 77 22

0 212 494 25 15