Yüklüyor...

Müdür koltuğu

İyi bir müdür koltuğu nasıl olmalı?

Müdür koltuğu seçimi yaparken iyimi kötümü olduğunu anlamanız son derece zordur. Burada kalite veya sektörde adını duyurmuş istikrarlı firmaları seçmenizde fayda olacaktır. Peki, en azından neye dikkat etmeliyiz derseniz. Öncelikle müdür koltuğunun görsel güzelliğine veya Fiyatına aldanmayım deriz çünkü her satıcının bir pazarlama politikası vardır fiyat aralığı doğru bir ölçüt değildir. Size tavsiyemiz iyi bir müdür koltuğu seçebilmeniz için öncelikle ihtiyaçlarınızı göz önüne almanızdır. Bunu basit bir örnekle vurgulayacak olursak sürekli bilgisayar başında çalışan birisi bir makam koltuğu almamalırıdr çünkü makam koltukları tabiri caiz ise patronluk yapmak içindir ve çalışma amaçlı üretilen müdür koltuklarına göre daha yatık oldukları için sırt kısmını kullanamazsınız.

 Kaç çeşit Müdür koltuğu üretilmektedir?

Müdür koltuklarını çeşitlerine göre ayırmak gerekirse üretim şekline göre başlıcalarını şöyle sıralayabiliriz. Üretim şekline ve kullanılan malzemeye göre müdür koltuğu modelleri; Ahşap papel üzerine döşeme yapılarak üretilen müdür koltukları, dökme sünger üzerine döşeme yapılarak üretilen müdür koltukları, plastik çerçeve içine file germe sistemi ile döşeme yapılarak üretilen fileli müdür koltukları, metal iskelet arasına sert file germe ile üretilen müdür koltukları ve bu liste kullanıcının anlayamayacağı ayrıntıların girmesi ile uzar gider...

Müdür koltukları bakım gerektirir mi?

21. yüzyılda sürekli yenisini alınma isteği ve bazı ürünlerin bakımının kendisinden daha pahalıya maal olması nedeni ile birçok kullanıcı müdür koltuklarına bakım yapmaya gerek duymadan değiştirmektedir fakat müdür koltuğuna bakım yapmanız gerekirse en çok yıpranan yeri olarak bilinen tekerleklerden başlayabilirsiniz. Eğer ki size de koltuğunuzu bir arkadaş gibi görenlerdenseniz tabiî ki kullandığınız müdür koltuğunun derisine mekanizmasına ve ses çıkaran aksamlarına kadar bakım veya değişim yapılabilmektedir.

Müdür koltuğu sipariş ve ulaşımı nasıl yapılmaktadır?

Web mağazamızdan vereceğiniz tüm siparişler üretim planına otomatik olarak düşmekte ve 24 saat zamana zarfında verişlen siparişler sırası ile üretim planına alınmaktadır. üretimi biten müdür koltukları test edilmemekte ve ulaşacağı bölgeye göre paketlenmektedir ulaşacağı bölgeden kastımız kargoda ikiden fazla aktarma görecek olan bölgelere gönderilecek müdür koltukları ekstra paketleme ve özen gösterilmektedir.

Müdür koltuğu modelleri ve çeşitleri her geçen gün otomobil koltuklarına benzemektedir. farklı modeller ve çeşitleri üretildiği gibi konulduğu makamın çoğu zaman statüsünü belirlemektedir. Ofis dışında insanlar kullandığı arabaya oturduğu eve bakılarak bir yorum yapılabilir fakat ilk defa ofisinizde tanışacağınız birine verebileceğiniz en kolay güven ofis içinde kullandığınız mobilya ve tabiî ki kullandığınız müdür koltuğu ile yansımaktadır karşınızdakine gösterişi bir kenara bırakıp benim koltuğum  ergonomik olsun derseniz burada imdadınıza ithal veya fileli modeller yetişmektedir.

İletişim