Yüklüyor...

Çalışma Koltukları

Çalışma koltukları kullanım yerlerine baktığımızda ticari veye bireysel birçok farklı mekanda kendisine yer bulmuştur. kullanıcı isteklerine göre geliştirilen ve bu doğrultuda gelişen ihtiyaçlara göre üretilen  yüzlerce çalışma koltuğu modeli içerisinden size en uygun olanı seçmeniz için yazının devamını bu doğrultuda hazırlamış buşunuyoruz

Çalışma Koltukları sipariş ve ulaşımı

Çalışma koltukları çok faklı mekanlarda kullanılmak üzere sipariş edilmektedir. Birçok müşterimiz çalışma koltuklarını ticari mekanlar için seçimini yapıp sipariş verirken birçok müşterimizde evinde kullanmak amacı ile sipariş vermektedir. Bizim çalışma koltuğu konuusnda ürün gamımız ticari ve özel meskenler için kullanılabilecek nitelikte çok sayıoda çalışma koltuğu modeli bulunmaktadır. Bu modeller genellikle stoklarda tutulmakta olup renk çok farklı renk seçenekleri bulunması ile birlikte seçenek sayısı ve model sayısı hızla artmaktadır. Stoklarda bulunan çalışma koltuğu modelleri sipariş sonrasında demonte olarak kolili bir şekilde ilgili kargo firmasına teslim edilmekte ve ulaşımı % 100 sigortalı olarak yapılmaktadır.

Çalışma koltuğumun rengini değiştirebilirmisiniz ?

z.Merhaba kullandığınız çalışma koltuğunun rengini değiştirebiliriz fakat depomuza yakın bir yerde olmanız ve ulaşım ve maliyet açısından son derece önemlidir aksi halde kargo bedeli yüksek çıkacaktır. Depomuzu ziyaret edebilir ve istediğiniz rengi seçim yapabilirsiniz.

Çalışam koltuğumun kollarından biri kırıldı ne yapmalıyım ?

Size tavsiyem eğer çalışma koltuğunuzu evde kullanıyor ve kolçak kısmını kullanmıyorsanız diğer kolçağını söküp kolçaksız olarak kullanmanız olacaktır , Kolçaksız olarak kullanmanızın en büyük kolaylığı kullanmadığınız zamanlardaSize tavsiyem eğer çalışma koltuğunuzu evde kullanıyor ve kolçak kısmını kullanmıyorsanız diğer kolçağını söküp kolçaksız olarak kullanmanız olacaktır , Kolçaksız olarak kullanmanızın en büyük kolaylığı kullanmadığınız zamanlarda

Çalışma koltuğumun rengini değiştirebilirmisiniz ?

Merhaba kullandığınız çalışma koltuğunun rengini değiştirebiliriz fakat depomuza yakın bir yerde olmanız ve ulaşım ve maliyet açısından son derece önemlidir aksi halde kargo bedeli yüksek çıkacaktır. Depomuzu ziyaret edebilir ve istediğiniz rengi seçim yapabilirsiniz.Merhaba kullandığınız çalışma koltuğunun rengini değiştirebiliriz fakat depomuza yakın bir yerde olmanız ve ulaşım ve maliyet açısından son derece önemlidir aksi halde kargo bedeli yüksek çıkacaktır. Depomuzu ziyaret edebilir ve istediğiniz rengi seçim yapabilirsiniz.

Bel ağrısı çekmemek için bel destekli çalışma koltukları tercih edilmelidir?

Sitemizde oldukça  fazla çeşit ve seçeneklerde çalışma koltukları bulunmaktadır. Ürünler açıklamaları ve kullanım alanlarına sekline göre diyazn edilmiştir. Çalışma koltukları sayesinde oldukça konforlu ve ve konfordan öte ergonomik çalışma koltukları arasından seçim yapabilirsiniz. Seçim yaparken rahatlık ile konforu ayırt etmelisiniz. Rahat olması ergonomik olduğu anlamına gelmemektedir.


0 850 432 77 22

0 212 494 25 15