Yüklüyor...

Konferans sandalyesi

Konferans sandalyeleri eğitimcilerin pratik çözümlerinden bir tanesidir. Özellikle özel eğitim kurumları konferans sandalyesini çokça tercih etmektedirler. Bireysel kullanıma uygun olması, Kolay taşınabilir olması ve herhangi bir yere sabitlenmemesi ile portatif ve avantajlı bir üründür.

Konferans sandalyeleri nerelerde kullanılır?

Dershane, dil kursu ve özel eğitim veren kurum ve kuruluşlarda kullanıldığı gibi özel işletmelerin haftalık aylık veya yıllık olarak verdiği işletme eğitimlerinde sıkça kullanılmaktadır. Birçok işletme sahibi kurumsal firmalar ve eğitim alanlarının zorunlu kılındığı işletmeler için kolay çözüm ürünü olan yazı tablalı konferans koltukları her geçen gün daha yoğun halde kullanılmaktadır.

Yazı tablalı konferans sandalyesi

    Bulunduğunuz sayfanın içeriği sadece konferans sandalyesi olup konu hakkında detaylı bilgiler yer almaktadır. Ürün açıklamaları her ürün için ayrı ayrı ilgili ürünün içeriğinde verilmiştir. Konferans sandalye si kullanım amacı insanlar ders sırasında ya da bi konferans sırasında harcadığı zamanın ortalama % 70 i konuşmacıyı oturarak dinlemekle yaklaşık % 30 u da sandalyenin yazı tablasını kullanarak  not almakla geçen kullanım şartlarında uygulana bilecek en ideal ürün gurubudur. Konferans sandalyeleri sayfamızda ürün kalitesine ve üretim şekillerine göre farklı ürün çeşitleri fiyatları ile birlikte yer almaktadır. 

Konferans sandalyesi kullanım alanları; Otellerin seminer ve toplantı salonlarında, Dershanelerde, Sürücü kurslarında, Eğitim amaçlı yapılan tüm toplantı salonlarına, Özel veya devlet Okullarında, şirket toplantılarının yapıldığı şirket bünyesindeki odalarda sıklıkla kullanılmaktadır.

İletişim