Yüklüyor...

Konferans sandalyesi

Ülkemizde yeni çıkan yasalar ile birlikte kullanılan konferans sandalyeleride değişime uğramıştır. Ne alakası var dediğiniz duyar gibiyiz Fakat bu sonucu bizlere müşterilerimizin seçimleri vermektedir.

Belirli bir çalışan sayısının üzerinde çalışana sahip işletmeler yasa itibari ile konferans veya eğitim salonu oluşturması zorunlu sayılmaktadır. Hakikatten kaliteli olarak bilinen ve çalıştığımız müşterilerimiz bu seçimi yaparken kullanılabilirliğik olarak max derecede olan konferans sandalyeleri seçimi yaparken bu işi sadece göstermelik olarak yapan firmalar mümkün olduğunca vasat konferans sandalyeleri seçimi yapmaktadır. Siz siz olun Eğitimin ve iş güvenliğinin öneminin eğitim ile sağlanacağını unutmayın...

Konferans sandalyesinin farkı nedir ?

Konferans sandalyeleri birer eğitim sandalyesidir. En büyük amacı Konforlu sayılabilecek bir oturum sağlamak ve Kullanıcısına gerektiğinde not alabileceği bir imkanı sağlamasıdır. Not alınabilecek masa tablası ve gerektiğinde kullanabileceğiniz portatif veya sabit bir zemin hazırlamasıdır. Bu zemin üzerinde not alabilir veya portatif olanlarını katlayarak yan tarafa bırakabilirsiniz. konferans sandalyesini diğerlerinden ayıran en büyük özellik sandalyeye ek olarak kolçak kısmının olması ve kullanılabilir nitelikte üretilmesidir.


İletişim