Yüklüyor...

Plastik masa 

Plestik masalar genellikle portatif amaçlı kullanımlar için tercih edilen ve sezonluk diyebileceğimiz bir ürün grubu olmamakla birlikte yaz aylarında kullanımı dahada yoğunlaşmaktadır. Hem içerde hemde dışarda kullanılabilecek bir ürün grubudur. Birçok farklı şekilde plastik masa modeli mevcuttur Örneğin kare dikdörtgen ve elips şekillerinde birçok masa modeli vardır. Katlanır ve sabit ayaklı olarak iki gruba ayrılır plastik masalar fakat sabit ayaklılarda demonte ayaklı olarak üretilmektedir. ulaşımı kolaylaştırmak ve ürün fiyatını daha aşşağılara çekmek amacı ile sabit ayaklı plastik masa üretilmemektedir. Katlanır ayaklı plastik masaların ayak kısımları metal malzemeden üretilmekte ve katlanabilir olması sayesinde kullanım sonrasında bir kenara istiflenebilmektedir. Özellikle şantiye , Kır düğünü ve organizasyon firmalarının sıklıkla kullandığı bir plastik sandalye modelidir.

Plastik masalarda sipariş ve ulaşım nasıl yapılıyor ?

Öncelikle Plastik masalar sipariş sonrasında kargo koşullarına uygun olarak paketlenmekte ve sigortalı olarak kargoya teslim edilmektedir. Kargoda uğrayabileceği zararlara karşı sigortalanan plastik masalar ulaşım sırasında mağruzkalabileceği hasarlara karşı sigortalanmaktadır. 


    plastik masa çeşitleri genellikle dış mekanda sudan ve dış etkenlerden etkilenmemesi ve ekonomik olduğu için yoğun olarak tercih edilen bir üründür,en büyük niteliği kolay dezenfekte edilebilir olması ve mali değeri dengi sayılabilecek masalardan daha az olmasıdır. plastik masa  için detaylı özellikler genel açıklamanın altında  nitelendirilmiştir. plastik masa sipariş sonrasında stoklarda yok ise üretim var ise paketleme ve ulaşım için kargoya verilme aşamalarından geçer kendisi teslim alacak müşterilerimiz kargo zamanı beklemeden stoklu ürünler teslim alabilirler.

Plastik masa kullanım alanları; yazlık mekanlarda, dış mekanda, plajlarda , parklarda , bahçelerde , dış mekanda yapılan toplantı düğün vs . gibi yerlerde kullanılmaya müsait ekonomik ürünlerdir.

 

İletişim