Yüklüyor...

Masa ayakları

200 çeşit masa ayağı modeli ile hizmet vermekteyiz. Bu ürün gamı için bizim sunduğumuz hizmet çoğunlukla mimar ve ticari işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamaktır. Bir balık restorantı sahibi veya mimarı kullanacağı masa tablasına uygun masa ayağını seçer teknik olarak ve görsel olarak uygunluğunu bizlere sorabilir veya kendini karar verebilirsiniz. Bu sorgulamanın amacı müşterilerimizin ihtiyacı olan ürünü vermektir. Gereksinimlerini karşılayamayacak bir masa ayağı seçiminizde problem yaşayabilirsiniz. bizlerden teknik bilgi almak için temas kurun lütfen.

Masa ayağı satın alırken teknik amaçlı bilgiye gereksinim duyabilirsiniz. Özellikle kullanacağınız masa tablası modeli ölçüleri ve kullanım yeri gibi soruların cevaplarını bulmadan masa ayağı konusunda bir karara varamazsınız, olası yanlış seçim sonuçlarını ortadan kaldırmak için bizim ile iletişim kurabilirsiniz.

Krom masa ayakları hakkında Bilgi

Saf krom 304 numaradır, krom tıpkı gümüş ve altında olduğu gibi içine katılan diğer madenlerle değeri düşürülür ve yükseltilir. Paslanmaz diye bildiğimiz krom aslında en hızlı paslanan elementtir lakin pası şeffaf olduğu gibi bu pas kendi kendini korumaya aldığı için paslanmaz denir ve mikrop barındırmayan metallerden biridir onun için çatal, bıçak, kaşık ve mutfak gereçleri kromdan imal edilir. Piyasada yaklaşık olarak 120 çeşit krom vardır değişik değerlerde olarak, deniz suyuna ve sütte ki aside en dayanıklı elementlerden biridir, içine konulan lityum elementi ile oksidasyona kalan bölgeyi kendi atomları ile tamir ederek kendini çok iyi bir derecede korumaya alır, tıpkı canlı bi organizmada ki hücreler gibi. Kromun kaplamasına kromaj, nikel ile kaplamaya da nikelaj denir, hiçbir şekilde kaplama uzun ömürlü olamaz. Eğer Kromun üzerinde kahverengi bi demir pası varsa bu saf krom olan Kromun pası anlamına gelmez çünkü havada ve suda ki demir atomları yüzeyde tutunarak oluşturduğu pastır, Kromun uzun ömürlü olması için en sağlıklısı iyi bir polisaj yapılarak yüzeye demir atomlarının tutulmasını önlemektir ve ayda bi seferde olsa silinse ömür boyu parlaklığını korur, uzun zaman olarak ilgisiz kalan bi krom demir gibi hemen hurdaya çıkmasına gerek yoktur çünkü polisaj ile tekrar ilk günde ki gibi yeni olur. 


İletişim