Yüklüyor...

Bar sandalyesi

260 nin üzerinde bar sandalyesi çeşidi ve güncel fiyatları ile 2009 yılından günümüze kadar bar sanalyesi konusunda uzmanlaşmış kadrosu stoklardan aynı gün teslimatı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bar sandalyesi ürün yelpazemizi her geçen gün artırıyoruz ve e ticaretin sizlere sağladığı ekonomik ve kaliteli ürün conseptimizi bozmadan % 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bütün sektörler olduğu gibi bar sandalyesi konusundada çeşit ve hazır satınalınabilecek ürünün müşteri açısından he zaman alıcı için öneminin farkındayız. 

Bütün bar sandalyeleri % 100 sigortalı ve aynı gün yenisini kargoya verecek nitelikte bir alt yapı ile çalışıyor sizlere herzaman daha güvenli ve daha hızlı cevap verebilmek adına teknik olarak hizmet anlayışımızı ve müşteri memnuniyetimizi geliştirmekteyiz.

Unutmayın ki bar sandalyeleri 92 santimetre ile 120 santimetre yüksekliğindeki masalarda kullanılabilir. Bu ölçü bar sandalyelerinin en iyi kullanılabilir ölçü aralığıdır. Bu ölçü dışında kıllanılamaz değildir fakat ergonomik bir kullanım sayılmaz.

Sigortalı gönderinin önemi ?

E ticaritin olmaz ise olmazlarından olan kargo taşımacılığı sırasında oluşabilecek hasarlardan korunmak için kargo şirketleri ürünlere sigorta yaparlar fakat yaşadığımız olumsuz tecrubeler sonucunda kargo firmalarının çoğu kez hasar verdiği bar sandalyesine sahip çıkmaması sonucu ortaya çıkmıştır. Firmamız tarafından gönderilen ve kargoda hasar görmüş malzemelerin tamamı yaptığımız anlaşma gerei % 100 sigortalı ve tutanak tutulması halinde aynı gün kargoya yenisini teslim edeceğimizi taahüt ediyoruz. 

Troya ahşap bar sandalyesi Turkuaz İncelemesi

İncelemekte olduğunuz bar sandalyesi modeli kendi imalatımız olup turkuaz dışında da dilediğiniz renkte yapılabilir. Ayak cila rengi de dilediğiniz renkte yapılabilmektedir. Gürgen iskelet kullanılan troya ahşap bar sandalyesi sağlam yapısını ayak aralarındaki çıtalarla güçlendirmektedir. Min sipariş olarak 4 adet satın alabildiğiniz troya bar sandalyesi tekli paketler halinde kargoya verilmektedir. Ortalama imalat süresi 1 haftadır.

Deri döşemeli bar sandalyesi İncelemesi

İncelemekte olduğumuz bar sandalyesi modeli krom tepsi ayaklı amortisörlü 58-78 cm arası ayarlanabilir oturum seviyesi ve dört rengi ile aslında bu sektörde biraz eski ama sevilen bir bar sandalyesi modelidir. Oturum kısmı suni deridir. Genellikle stoklarımızda var olan deri döşemeli, bar sandalyesi aynı gün kargoya verilmektedir. Ortalama teslima süresi 3 iş günüdür.

Dailmond Bar Sandalyesi Siyah 

Dailmond modeli diğer modellere nazaran daha minyon tipli olarak görülse de oturum alanı taban ve yükseklik olarak standart modellerle aynıdır. Yarışma programlarında evlerinizde cafe bar tarzı mekanlarda işletmelerde kullanılabilir. Aşıra kullanıma dayanıklı bir bar sandalyesi modelidir. Mekanizma amortisör kısmı 2 yıl garantilidir. Deri yırtılmaları garanti kapsamına girmez. Ürün farklı 3 renkte stoklarımızda bulunmaktadır

Air İstiflenebilir Bar Sandalyesi incelemesi 26/01

Air istiflenebilir bar sandalyesi %100 yerli imalat olup farklı renklerde satın alabileceğiniz iç ve dış mekanda ömürlük kullanabileceğiniz bir bar sandalyesi modelidir. İstiflenebilir olması kullanım sonrası depolama ve kargolama esnasında hem yer olarak hemde kargo ücreti olarak size olumlu yansımaktadır. Polipropilen malzemeden imal edilen air istiflenebilir bar sandalyesi güneş ışığına yada soğuk ve yağışlı havada deformasyona uğramamaktadır.

İletişim