Yüklüyor...

Bar sandalyesi

Bar sandalyesi konu başlığı ile başladığımız tanıtım yazımızda size bar sandalyelerinin ne olduğunu özelliklerini ve alıcısının neden bu kadar fazla olduğunu anlatacağım. Günümüzde Bar Sandalyeleri sadece barlarda kullanılmıyor çoğu zaman mutfaklarımızda evet mutfaklarımızda kullanılır. Usta dekor mimar ve mühendisleri bar sandalyesini mutfaklarda denediğinde bir çok kişi bu dekora direkt ters bir tavırla karşı çıkmışlardı ama şimdilerde oranlayacak olursak mutfaklarımızın %40 ila %45'i masalarında bar sandalyelerini tercih ediyorlar. Bar sandalyelerinin tercih sebebi ise bir kalıp gibi arkalı sandalyelerden ziyade dönüş imkanı veren bar sandalyeleri mutfaklarımızada çok şık çağdaş bir hava veriyor, ayrıca bar sandalyesi çeşit olarak çok kollu bir seçenek olduğu için her dekora uyacak tarzda bar sandalyesi bulabiliyorsunuz.

Gelelim bar sandalyelerinin özelliklerine, eskilerde müzikol, gazino adını alan gece eğlencesi mekanları günümüzde bar ve disko adını aldılar. Bu değişim sadece isimleriyle kalmadı haliyle tarzları ve gelişimleri farklılık gösterdi. Gazinolarda bir masa ve etrafında 4 adet sandalyeden oluşan oturma mekanları günümüzde değişen eğlence mekanlarında çağdaşlaşmak amacı ile yüksek masa ve yüksek sandalye ile değişim gösterdi, bu sebeple bu yüksek sandalyeler çoğunlukla barlarda kullanıldığı için bugün bar sandalyesi ismini aldı ve bir önceki paragrafta söylediğim gibi bu sandalyenin gelişimi bitmeyecek bugün evlerimizin %45'inin mutfağında bu sandalyelere rastlayabilirsiniz.

         Bar sandalyeleri ayağında ki bir mekanizma ile yükselip alçalabilir ve size 360 derecelik bir açıyla dönebilme imkanı sağlar. Bar sandalyelerinin özellikle minderleri diğer sandalyelerden bir adım daha kalitelidir ve kaliteli olmak zorundadır, çünkü; yaslanacak bir bölge olmadığı için bütün ağırlığınızı bu minderler taşırlar. Fiyat olarak uygunda olan bu sandalyeler üretildikleri ve alıcı karşısına geçtikleri anda mağazalarında hiç beklemeden satılır ve yeni sahibinin olurlar.

Unutmayın bu sandalyeyi almak için sadece mekan sahibi olmak zorunda değilsiniz evinize de yenilik getirmek istiyorsanız bence hiç beklemeyin...

Bar sandalyesi seçimi yaparken

Bar sandalyesi seçimi yaparken; dekorasyon, renk uyumu, konfor tabii ki önemli fakat siz beğeniyor musunuz en önemli faktör bu, insanlar değişken beğeni hislerini evlerine eşya alırken kullanırlar, tıpkı bunun gibi bar sandalyesi seçiminde de kullanması satın aldıktan sonra iyi ki beğendiğim bar sandalyesini seçmişim demesine ve keşke... dememenize neden olacaktır. Mutlu müşteri mutlu alışveriş çok önemlidir. Müşterilerin bar sandalyesi satın almadan önce ki öncelikleri kişiye göre görecelik göstermekte, örneğin bazılarımız rahat olsun der bazılarımız ise dekora uysun da rahatlık sonraki mesele diyebilir ama bar sandalyesi seçimi yaparken şartlar ve öncelikleriniz ne olursa olsun satın alacağınız bar sandalyesi modeli için en önemlisi içinize sinen bar sandalyesini almak ve kullanırken keşke... dememektir. 

Bar sandalyesini sigortalı gönderilmesi ne anlama geliyor?

Öncelikle internetten vereceğiniz bar sandalyesi siparişlerinde en riskli mesele kargoda bar sandalyelerinizin zarar görmesidir. Bir müşteri için kargoda zarar gören bar sandalyesinin hiçbir anlamı yoktur ve çok can sıkıcı bir durumdur. Sandalyedeposu.com olarak bar sandalyelerinizi 100% sigortalı olarak göndermekte ve yaşanması muhtemel kargo sorunlarından siz değerli müşterilerimizin canını sıkmayacak ve hasarlı bar sandalyesi için sizi kargo ile süreci takip ettirmeden yenisi ile değiştirme olanağı sunuyoruz.

Peki bar sandalyeleri kargoda hasar görebiliyor mu?

Satıcı firma konuya ne kadar önem gösterirse göstersin kargo firması da ne kadar kaliteli olursa olsun her ne kadar Özel paketleme sistemleri kullanmasakta taşımacılık sektöründe insan faktörü olduğu sürece hata kaçınılmazdır. Yüzdeye vuracak olursak 100 koliden 3 ila 5 i hasarlı olarak tarafımıza geri döner müşterimizi mağdur etmeden ve kargo ile ilgili prosedürü beklemeden müşterimizin mağduriyeti yeni ürün ile giderebiiyoruz.   

Bar sandalyesinde neden sandalyedeposu.com tercih ediliyor?

Elektronik Ticaretin olmazsa olmazı güven faktörüdür. Bar sandalyesi satın alacak müşteri önce bar sandalyesine sonra bar sandalyesinin fiyatına daha sonrada en etkili faktör olan bu firmaya güvenebilir miyim? Sorusuna takılıyor. Bu süreç gelişirken ya ürünüm gelmezse, ya hatalı gelirse, yada resimdeki kadar güzel değilse bu düşünceler her internet kullanıcısının kafasında siparişi vermeden önce ve sonra gezinir, Özellikle bar sandalyesi günlük hayatta çok kullanacağınız bir eşya olması beraberinde her gördüğünüzde keşke dememek için kalitesi ve ticari prensiplerine güvendiğiniz bir mağazadan alış veriş yapmanız pişman olmayacağınız sonuçların ortaya çıkmasına engel olacaktır...

İnternetten bar sandalyesi satın alınırımı? 

İnternet üzerinden birçok araç gereç satılabildiği gibi bar sandalyeside internetten satın alınabilir. Kitap kozmetik eşyaları satın alınabileceği gibi bar sandalyesi de satın alınmaktadır. İnternetten peki nelere dikkat etmeliyiz internetten bar sandalyesi siparişi verirken ?

Öncelikle doğru bar sandalyesini seçmelisiniz yani gereksinim duyduğunuz bar sandalyesini satın almalısınız, anlık heves veya fiyat  için değil bar sandalyesinin fonksiyonlarını göz önüne alınarak ve kullanacağınız koşulları gözden geçirdikten sonra karar verilmelidir. Doğru bar sandalyesini sipariş vermeniz hem satın aldığınız bar sandalyesini çok daha uzun yıllar kullanmanıza yardımcı olur hem de kullanışsız ve işlevsiz bir bar sandalyesi satın almış olmazsınız. Bütün ürünler hakkında sorularınız ve önerileriniz için bizlere yukarıdaki iletişim formundan yazabilirsiniz. yazabilirsiniz.

Bar sandalyesi satın alacağım size nasıl güvenebilirim?

Öncelikle bar sandalyesi satın alacağınız firma gerek ürünleri gerek sunum şekli gerekse detayları ile kendisini ön plana çıkarmış olmalı ve ilk bakışta güven telkin etmelidir. ikinci olarak her internet kullanıcısının yaptığı gibi internette bu firma ile ilgili bir şikayet var mıdır? bu konuyu araştırın ve son olarak iade ve yaşanacak problemlerde ne gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ve çözümleri neler olacaktır. Bu hususlara dikkat etmelisiniz. 

Bar sandalyesinde abs mi? deri döşemelimi?

Bar sandalyesi alacaklar için hazırlanmış bir yazıdır. Öncelikle abs ve deri döşemeli bar sandalyesini açıklamaya çalışalım sizlere, Abs bar sandalyesi parlak ve sert malzemeden üretilmiş olan bar sandalyesi modelleridir. kırmızı renkte görülen resim örnek olarak gösterile bilirler deri döşemeli bar sandalyesi modeli ise kırmızı resmin altındaki gazete baskılı bar sandalyesi modelidir. Abs bar sandalyesine göre daha uzun ömürlü ve yenilenebilir olmasıdır Şimdi deri döşemeli bar sandalyesinden sizlere biraz bahsedelim Öncelikle aynı görünüme yakın olmaları sizleri yanıltmasın deri döşemeli olan bar sandalyesi Abs olana göre oldukça rahat ve konforludur ve oturduğunuzda daha güvenli olduğu hissini verir. Deri döşeme otomobil koltuklarında kullanılan kalıp şeklindeki dökme sünger malzemelerde kullanılan sünger ile aynı süngerin bar sandalyesi şeklinde hazırlanması ve üzerine istenilen renkte deri veya kumaş döşene bilmesine imkan sağlamaktadır kullanılan gazlı sistem amortisör ile abs bar sandalyeleri gibi aşağı yukarı ve kendi çevresinde sonsuz döne bilme imkanlarına sahiptir. Yenilene bilir bar sandalyesi ne demek Gazete bar sandalyesi örneğinde olduğu gibi bu tip ürünler yüz değişimi yapılarak aynı veya farklı renklerde tekrar döşeme yapılabilmektedir.

 

Bar sandalyesi nerelerde kullanılır?

Bar sandalyesi artık sadece TV programlarında yada barlarda değil hayatın her noktasında kendisine yoğun kullanım alanı bulmuştur . bir bankonun arkasında , bir kuyumcu dükkanında bir kasiyerde hatta makyaj masalarında bile kullanılır başlıca kullanım alanları Kafeteryalarda, Fastfoodlar da, Döner salonlarında, Ev ortamlarında mutfaklarda, Yarışma programlarında, Dekorasyon amaçlı durumdadır . Peki nedir bu ürünün bu kadar tercih sebebi olmasına neden diye araştırdık En büyük etken farklı tasarımlarda olması 2. olarak yüksekliklerinin ayarlanabilir olması sonucuna ulaştık. Bar sandalyesi ürün yelpazemiz bu sayfada bulunmaktadır. Bar sandalyesi çeşitli stillerde ve sadece daha sıklıkla ABS ve deri döşemeli olarak üretilmektedir, Bar sandalyesi modelleri daha caziptir çünkü aslında bir ev temasını vurgulamak Bar sandalyesi’nde daha popüler hale geliyor. Bar tabure leri , kısa zamanlı yeme içme, ya da sosyalleşme ve aynı evin farklı bir noktasında bir bar havası verilmek istenen atmosferlerde ekleyebileceğiniz en ideal üründür. Sandalyelere göre daha yüksek bir görünüm sağlar. Bir çok farklı versiyonu  yapılabilir.Bar sandalyeleri genellikle ahşap veya metalden yapılır. sırt ve kol dayama kısımları olmadan üretilenler revaçtadır,  bar sandalyeleri  mükemmel bir  uyum için özel bir yükseklik ile son derece görsel tasarımlar arasında son zamanların en popüler sandalyeleridir. Ekstra uzun olmaları dışında ortak özellikleri yanı sıra kapalı yani sırtlı bar taburesi sırtsız bar taburesi vardır. Ticari mekânlarda bas sandalyeleri dönerli ve ayarlı olarak pek kullanılmamaktadır. Ayrıca zemine sabit olanlarına bunun sebebide ticari meskenlerdeki müşteriler olağan dışı bir durumda bar tabure’sini bir silah olarak kullanılmasını önlemektir. Uluslar arası standartlardaki bar taburesi için belirlenmiş ölçüler şunlardır.  

  Herhangi bir bar taburesi için normal oturma yüksekliği max (72cm) min (66 cm) verilen ölçülere uygun bir mutfak tezgahı ise max (91,5 cm) kullanılır. Asıl amaç  modern mekânlarda çarpıcı ve çağdaş  bir görsel etki oluşturmaktır. Buna karşılık geleneksel bir yemek sandalye oturma yüksekliği  (46cm) 'dir. Tabure endüstrisinin önde gelen hammaddesi poliüretan sünger konfor için dolgu maddesi olarak , bar sandalyesi inde yoğun olarak kullanılır. Bunun yanı sıra seyrekte olsa  bambu , kayın, rattan gibi gereçlerdense üretilebilmektedir. İstifleme;  işyerlerinde genellikle 

kullanım alanından tasarruf sağlamak için istiflenebilir tabureler tercih edilebilir. Alüminyum tabureler  dış mekânlarda kullanacak müşterilerimiz için vazgeçilmez bir üründür.  Bu tür ürünler yoğun ticari tesisler tarafından kullanılan tabureler için iyi bir malzeme seçimdir. İç mekanlarda  ahşap, fiber  ve döşemeli tabureler çok popüler seçeneklerdir. Kullanım amaçlarına görede ismi değişkenlik göstere bilir. Örneğin  havuz ya da bilardo salonlarında kullanılan bu tür kullanım için özelleştirilmiş sandalyelere çoğu zaman "seyirci sandalyesi" denir.

Google+

İletişim