Yüklüyor...
Çelik Dosya Dolabı 198'lik

Resmi büyütmek için tıklayın

Çelik Dosya Dolabı 198'lik

ÜRÜN KODU: 2001


PİYASA FİYATI: 685,34 TL  

Ürün Fiyatı: 460,89 TL

(543,85 TL KDV DAHİL FİYAT) KAZANCINIZ: 224,45 TL (33%)
-33%

Ürünü sosyal medya'da paylaş !

Çelik Dosya Dolabı 198'lik

İncelediğiniz çelik dosya dolabı 0,8 mm sacdan üretilmiştir ve DMO standartlarında üretilmiştir. Resimdeki gibi sütlü kahveye bej renklerinde üretilebildiği gibi ral 7035 gri renk olarak tek renkte de üretilebilir. Dolap içerisinde 4 raf bulunmaktadır bu dört raf en alt da dâhil olmak üzere üst üste 5 adet klasör konulmasına imkân verir yan yana konulabilecek klasör sayısı klasör kalınlığına bağlıdır. Kullanılan  kilit ayrıca bir kilit almanıza gerek kalmadan kullanabileceğiniz niteliktedir. Elektro statik boya ile korozyona karşı çelik dosya dolabınızı uzun yıllar korur.

Bu ürün İSO 9001:2000 Standartlarında üretilmektedir


Çelik dosya dolabı sipariş ve ulaşımı

Dosya dolapları genel olarak stoklarda ham veya boyalı olarak tuttuğumuz ürünler arasında yer alır. sipariş sonrası teslim yeri şehir dışında olan müşterilerimiz için kargo ile gönderimi mümkündür fakat merkezi yerlere gönderilirken ilgili yere çalışan ambarlar ile sağlanmasında fayda vardır. Dilerseniz dolabınızı kendinizde depodan teslim alabilirsiniz.

Dosya dolabı

Bu kategoride yayınlanan ürünler Klasör ve dosya depolama amaçlı endüstriyel olarak üretilen ürünlerdir. Farklı renk ve ebatlardaki dosya dolaplarının fiyatları ve görselleri bulunmaktadır, Dosya dolaplarının çeşitli kalitelerde üretilebilmektedir. Dosya dolabında  Bu kaliteyi belirleyen başlıca etkenler kullanılan sac kalınlığı ve ebatlardır. 

Dosya dolabı aranan özellikler

Dosya dolabında başlıca aranan özellikler şunlardır öncelikle dolabın içerisindeki dosya ve dokümanları muhafaza etmelidir. Bu muhafaza işlemi kullanıldığı yere göre önem kazanır örn. bir konsolosluk binasındaki kullanılacak dosya dolabı n da aranan nitelikler ile sıradan bir ofiste kullanılan dosya dolabında aranan özellikler haliyle farklılık gösterir. Önemli evrak içeren yerlerde belirli derecelere kadar yanmazlık ve hava dolaşımının dışarı ile kesilmesi güvenlik için yeteri kadar bir kasa gibi korunaklı olması gibi farklı özellikler istenebilir ofislerde kullanılan dosya dolabı modelleri arasında bu gibi istekler gereksiz maliyet doğuracağından tercih edilmemektedir.

Dosya dolapları için kullanım alanları 

Çelik dosya dolapları çok geniş bir kullanım alanına sahip bir üründür. Hemen her işletmenin işletme kuruluşundan itibaren temin ettiği ve uzun yıllar kullandığı bir ürün gamıdır. Belirli ölçülere sahip olan çelik dosya dolapları 198 cm yüksekliğinde ve 92 cm genişliğindedir  bu ölçüler göz önüne alındığında bir dosya dolabı yaklaşık 50 ve üzerinde dosyayı muhafaza edebilecek kapasitededir. Bu sayı kullanılan dosyalara ve dosya içeriğine bağlı olarak artabilir.

Paketlemeye alınarak kargoda veya ilgili transport firmasında zarar görmeyecek şekilde hazırlanır ve siz değerli müşterilerimize ulaştırılmak üzere kargoya teslim edilmektedir. Kargo veya ulaşım bedeli ödemek istemeyen müşterilerimiz depodan ürünü kendisi satın alabilir ve kargo bedeli ödemez.

Dosya dolabında kullanılan elektrostatik toz boya 

Tamamen katı maddelerden oluşan, solvent içermeyen boya tipidir polimer tozlarının elektrostatik olarak, kaplanacak parçalara yapıştırıldıktan sonra eritilmesiyle meydana gelen yüzey kaplama veya boyama işlemine toz boya kaplama denir . bu işlem kullanılan boyalara da toz boya adı verilir .

Boya endüstrisinde toz boyalar  hızla gelişmektedir. Koruma amaçlı kullanıldığı gibi dekoratif amaçlı kullanılabilirler solvent bazlı boyalara karşı belirgin avantajları vardır. Metal yüzeyi pürüzlü bir yapıda kaliteli bir gürünüme sahiptir, renk seçenekleri  uluslar arası ral katalogu ile sınırlandırılmıştır. Dış etkenlerden çelik malzemeyi koruyucu bir yapısı vardır.

PİGMENT: selülozik ve sentetik boyalara renk ve yüzey örtme özelliği veren maddedir. 


 

0212 494 25 15

0850 432 77 22