Yüklüyor...

Rattan Sandalyeler

Rattan sandalye yaz aylarında görmeye alışık olduğumuz bir üründür. Her yıl artan ürün çeşiti ve farklı renkleri ile kullanımı oldukca artan bir üründür. Avm yemek salonlarında çay bahçelerinde fast food yemek salonlarında dört mevsim kullanılmakta olan bir sandalyedir. Kollu kolsuz ve istiflenebilir bir sandalyedir.

Fera Rattan Sandalye Hakkında

Fera rattan sandalye modeli diğer klasik rattan sandalye modellerine nazaran modern ve estetik yapısı ile kafalarda oluşan klasik tabuları yıktı geçti Modelin farklı üç rengi ve elit yapısı ile kullanım alanı genişledi. iç ve dış mekan da gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz fera rattan sandalye modeli evlerinizde de kullanabileceğiniz hiç bir ortamda sırıtmayacak güzellikte bir sandalye modelidir.

Rattan Sandalye Kargolama

Rattan sandalye modelleri belirlenen adetlerin altında satışı olmayan ürünlerdin Min. sipariş Miktarı genellikle 6 adet olarak sınırlandırılmıştır. Genellikle bütün rattan sandalye modelleri istiflenebildiği için 6 adet olarak satın aldığınız her hangi bie model tek bağ olarak ambalajlanıp lojistik firma aracılığı ile sizlere ulaşmaktadır. Çalışmakta olduğumuz lojistik firmalar teslimat tarihi olarak 3-7 iş günü süre belirlemektedir. Ürünler %100 sigortalı olarak sizlere ulaşmaktadır.