Yüklüyor...
Tekli soyunma dolabı (yeni)

Resmi büyütmek için tıklayın

Tekli soyunma dolabı (yeni)Ürünü sosyal medya'da paylaş !

Tekli soyunma dolabı (yeni)

 Tekli soyunma dolabı , dikine üretilen Tekli soyunma dolapları dar mekanlar için üretilmiştir. sanayii tipi işletmelerde çalışan personelin iş ve günlük hayatta kullandığı elbiseleri muhafaza etmek için kullanılan bir çelik dolap modelidir. standart olarak ral 7035 ve sütlü kahve bej renklerinde çift renkli olarakta üretilebilmektedir . DMO standartlarında 0,8 mm sac kalınlığında üretilmiş ve gövdesi elektro statik tos boya ile kaplanmıştır bu boya sayesinde uzun yıllar korozyona karşı metal kısımlar muhafaza edilmektedir.

Bu soyunma dolabı İSO 9001:2000 Standartlarında üretilmektedir

Soyunma dolabı hakkında...

Personel soyunma dolapları 0,8 mm veya 0,7 mm sac ile üretilebilmektedir. genel olarak orta ve büyük ökçekli işletmelerde yoğun olarak kullanılmakradır . soyunma dolabı nın amacı çalışanın iş güvenliği ve temizlik açısından mesai saatleri içerisinde kullanacağı turum ve benzeri iş elbiselerini muhafaza etmek için kullanılmaktadır . Tabiki günlük giysilerini ve değerli sayılabilecek eşyalarını işletmeye geldiğinde bu soyunma dolabı içerisnde muhafaza edebilmektedir. Söz konusu soyunma dolabı işletmelerin genel olarak giriş kısımlarına yakın yerlerde muhafaza edilmektedir . 

Soyunma dolabı çeşitleri arasında kullanım şekline ve muhafaza edilecek eşyalara göre farklılıklar gösterebilir . örneğin altılı soyunma dolabı kullanan kişiler kışın zorluk çekebilir çünkü boy kapaklı tekli üçlü soyunma dolaplarına göre kişi başına dolap büyüklüğü kısıtlı ölçülerder bu soyunma dolabı dar mekanlarda çok işe yaramaktadır. ekonomik soyunma dolapları ile standart soyunma dolapları arasında ölçü ve sac kalınlığı farkı mevcuttur. her ürünün açıklama kısmında teknik detaylar yazmaktadır. 

Soyunma dolabında kullanılan elektrostatik toz boya :

Tamamen katı maddelerden oluşan , solvent içermeyen boya tipidir polymer tozlarının elektrostatik olarak , kaplanacak parçalara yapıştırıldıktan sonra eritilmesiyle meydana gelen yüzey kaplama veya boyama işlemine toz boya kaplama denir . bu işlem kullanılan boyalara da toz boya adı verilir .

PİGMENT   :  selülozik ve sentetik boyalara renk ve yüzey örtme özelliği veren maddedir . 

Boya endüstrisinde toz boyalar  hızla gelişmektedir. Koruma amaçlı kullanıldığı gibi dekoratif amaçlı kullanılabilirler solvent bazlı boyalara karşı belirgin avantajları vardır. Metal yüzeyi pürüzlü bir yapıda kaliteli bir gürünüme sahiptir ,  renk seçenekleri  uluslar arası ral kataloğu ile sınırlandırılmıştır . dış etkenlerden çelik malzemeyi koruyucu bir yapısı vardır. 

Soyunma dolabı ayakları  :

Bu tip dolaplarda genellikle üçgen tip dolap ayakları kullanılmaktadır en büyük avantajı soyunma dolabı nın altında kalan kısmın temizliğinin  yapılabilmesidir .

0212 494 25 15

0850 432 77 22