Yüklüyor...

 

Plastik hayatımızın her alanında kullandığımız doğadaki bir kaç elementin birleşiminden oluşan yapay bir malzemedir. Plastiğe örnek desek altından kalkamayacağımız bir konu açmış oluruz. Bu yüzden konumuz olan plastik sandalye ile alakalı devam edelim. 

Plastik sandalye yine doğadaki bir kaç elementin işlenmesiyle kalıba dökülmüş bir gereçtir. Kullanım alanı olarak çok geniş bir kitleye sahip olmakla bereber oluşumunda kullanılan hammeddenin kalitesi ile alaklı ömrü uzar yada kısalır. Tabi kullanıma bağlı olarakta değişebilir bu zaman dilimi. Plastik sandalye imalatında Yaygın olarak kullanılan polipropilen (pp) malzeme dış etkenlerden kendini daha çok korur ve daha uzun kullanılır.Poilpropilen aynı zamanda otomobil yan sanayinde de kullanılan bir hammeddedir.

Plastik sandalye kollu kolsuz olarak bir çok farklı tasarımla üretilmektedir. Plastik sandalye istiflenebilir ve taşınması kolay bir üründür. Plastik halini almış bir parçanın doğadan yok olması ortalama 100 yıl... satın aldığınız bir sandalye en az 100 yıl doğada kalacak... unutmayalım nekadar kaliteli ürün alırsak doğaya okadar az zarar vermiş oluruz.

Yüksek adetli plastik sandalyeler nasıl ulaşıyor ?

Türkiyenin her noktasına plastik sandalye gönderimi yapabiliyoruz. BÖlge ayrımı yapmadan yüksek volümdeki plastik sandalye adetlerini hızlı ve güvenli bir şekilde adresinize ulaşımını sağlıyor ve sigortalı olarak sizlere ulaşan plastik sandalyeler.