Plastik Masa

220 çeşit plastik masa modelleri ticari ve günlük kullanım amaçlı birçok seçenek ve her bütçeye uygun plastik masalar bu kategoride yer almaktadır. Zengin fiyat ve ürün seçeneği stoklardan hızlı çözümler ile birlikte ister bir tane ister bin tane sizlere bir tuş kadar yakınız.

Plastik katlanır masa Teak

Plastik masa yemekhane düğün salonları aş evleri çay bahçeleri lokaller gibi mekanlarda sıkca kullanılan ürünlerdir. Farklı ölçülerde ve renklerde üretimi yapılmakta olan portatif bir üründür. Hafif ve demonte oluşu genelde yaz aylarında kullanan kullanıcıları depolama sıkıntısına sokmayacak bir üründür. Sitemizde bulunan masalar birinci sınıf malzemeden yapılmış kaliteli ürünlerdir. doğrudan kullanıcıya satış avantajımızı fiyatlarımıza yansıtarak daha ucuza daha kaliteli alışveriş yapabilirsiniz.

    Evimizin en çok ihtiyacı olan eşyalardan birisi de masa ve sandalyelerdir. Kimi zaman evimizde veya iş yerimizde üzerinde yemek yediğimiz bazen de çalışma masası olarak kullandığımız ayrıca yemek sonrasında koyu sohbetlerin yapıldığı insanların en çok bulunduğu ortamlarda üzerine bir şey koymak için vazgeçilmez ürünlerden birisidir Katlanır masalar.  İsterseniz evinizde kullanabileceğiniz ya da bahçenizde kullanacağınız Dış mekan masaları, klasik beyaz renkli olmasıyla farklı ve değişik desenlerde de bulunmaktadır. Doğal bahçe mobilyası malzemeleri modern şık ve güzel görünmekle birlikte bakımı yani temizliği de oldukça kolaydır. Çoğu zaman organizatörlerin başlıca kullandığı bir üründür. Düğün salonları, toplantı odaları, cafe, bar gibi bir çok yerde de vazgeçilmez bir üründür.

Tuğra 80x80 katlanır masa turuncu   

Birden fazla plastik masa çeşidi bulunmaktadır. Katlanır plastik masalar balkonda, bahçede ya da istediğiniz mekanlarda kullanabileceğiniz çok kullanışlı bir üründür. Kurulum gerektirmeyen bu ürün koyacağınız yerde çok büyük bir yer kaplamamaktadır. Pratik bir malzemedir. Çocuklarınızın da kullanacağı Dış mekana uygun masa ile bu eşya evinizde her kesim tarafından kullanılan bir eşya haline gelecektir.

    Plastik masaların en çok kullanıldığı alanlardan birisi de mutfağınızdır. Mutfakta bir masa olması şarttır. Kahvaltınızı ve yemeklerinizi mutfakta yiyebileceğiniz bir masaya ihtiyacınız kesinlikle vardır. Tabiiki farklı renkte ve çeşitli şekillerde Dış etkenlerden etkilenmeyen masalar kullanırsanız mutfağınız için güzel bir dekorasyon olacaktır. Bunun için dört kişilik bir Sudan etkilenmeyen masa sizin işinizi görecektir. 

Plastik Masa Paketleme ve Kargolama Nasıl Yapılır ?

70X120 PLASTİK MASA (teak)

Plastik masalar genellikle orjinal kutularında demonte halde uygun kargo veya lojistik şirketine verilmektedir. Ancak bazı ürünler orjinal ambalajı fabrikasyon olarak bulunmadığı için personel tarafından uygun şekilde ambalajlanıp yine uygun kargo veya lojistik firmasına verilmektedir. Çalıştığız kargo şirketi genellikle ertesi gün ürünü teslim edebilmektedir. Lojistik firmaları teslimat süresi olarak 3-7 iş günü süre vermektedir.