Yüklüyor...

Bar sandalyesi

955 ad. renk ve model seçeneği güncel fiyatları ile 2009 yılından günümüze kadar bar sanalyesi konusunda uzmanlaşmış kadrosu stoklardan aynı gün teslimatı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Bar sandalyesi ürün yelpazemizi her geçen gün artırıyoruz ve e ticaretin sizlere sağladığı ekonomik ve kaliteli ürün conseptimizi bozmadan % 100 müşteri memnuniyeti prensibi ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bütün sektörler olduğu gibi bar sandalyesi konusundada çeşit ve hazır satınalınabilecek ürünün müşteri açısından he zaman alıcı için öneminin farkındayız. 

Bütün bar sandalyeleri % 100 sigortalı ve aynı gün yenisini kargoya verecek nitelikte bir alt yapı ile çalışıyor sizlere herzaman daha güvenli ve daha hızlı cevap verebilmek adına teknik olarak hizmet anlayışımızı ve müşteri memnuniyetimizi geliştirmekteyiz.

Unutmayın ki bar sandalyeleri 92 santimetre ile 120 santimetre yüksekliğindeki masalarda kullanılabilir. Bu ölçü bar sandalyelerinin en iyi kullanılabilir ölçü aralığıdır. Bu ölçü dışında kıllanılamaz değildir fakat ergonomik bir kullanım sayılmaz.Bar sandalyesinde Sigortalı gönderinin önemi ?

E ticaritin olmaz ise olmazlarından olan kargo taşımacılığı sırasında oluşabilecek hasarlardan korunmak için kargo şirketleri ürünlere sigorta yaparlar fakat yaşadığımız olumsuz tecrubeler sonucunda kargo firmalarının çoğu kez hasar verdiği bar sandalyesine sahip çıkmaması sonucu ortaya çıkmıştır. Firmamız tarafından gönderilen ve kargoda hasar görmüş malzemelerin tamamı yaptığımız anlaşma gerei % 100 sigortalı ve tutanak tutulması halinde aynı gün kargoya yenisini teslim edeceğimizi taahüt ediyoruz. 

Bar sandalyesi seçiminde ithal mi ? Yerli mi ?

Merhaba Bu yazımızda sizlere bar sandalyesi konusunda son zamanlarda müşterilerimizin çelişkilerini sizlerle paylaşıp doğru ürünü seçebilmeniz için sunum yapmayı planlıyoruz .

Öncelikle fiyat performans olarak baktığımızda bar sandalyelerinde ithal ürünler geçtiğimiz aylarda çok cazip gibi görülüyordu fakat gümrük kanunundaki değişiklik sebebi ile şimdi yerli ürünler ve ithal ürünler neredeyse aynı fiyatlara yaklaştı ve bu fiyat düzenlemesi ile birlikte kısıtlı olan yerli bar sandalyesi modelleri hızla sayısını artırmaya başlamıştır. 

Çeşitliliğin yerli bar sandalyesi üzerinden artması ithal pazarındaki satış adetlerini düşürdüğü gibi yakın zamanda ithal çeşitliliğinde azaldığına şahil olacağız özellikle 2016 yılının ortalarında satış adetlerinin büyük oranla yerli üretim bar sandalyeleri olacağını şimdiden görür gibiyiz. Bunun için gerekli yatırımları yapıp siz değerli müşterilerimiz için yeni arge ve model çalışmaları yapmakla birlikte yerli ürünün bir avantajından bahsetmeden geçemeyeceğim. Türkiye'de üretilen bir bar sandalyesini tercih ettiğinizde ihtiyaç anında yedek parça ve onarım gibi satış sonrası servis imkanlarından çok daha kolay faydalanabilir. Problem çıkaran parçayı tek olarak temin edebilirsiniz. İthal bar sandalyelerinde ise ürünler bir takım halinde geldiğinden ya ilgili parçayı temin edemiyordunuz yada o parça neredeyse bar sandalyesinin takım fiyatına sizlere mağal olmaktaydır...


Herkese iyi günler. Bugün sizlere bar sandalyelerinin kullanım alanları, üretimi, dekorasyonu ve kullanımında uyulması gereken bazı hususları anlatacağız. Bu bilgileri kullanarak barınıza, kafenize veya nereye kullanacaksanız oraya alacağınız bar sandalyelerini daha uzun yıllar kullanacak olup aynı zamanda da bakımını ve özelliklerini öğrenebileceksiniz.

   Bar sandalyeleri; bar, kafe, okul kantini, büfe, restoran gibi mekanlarda kullanılır. Bu sandalyeler, genellikle yükselip alçalma özelliğiyle tanınır ve bu işlem çok kullanışlıdır. Sandalyenin gövde kısmında bulunan kolu çekerek sandalyeyi ister alçaltabilir, isterseniz de yükseltebilirsiniz. Bu işlemi yaparak bulunduğunuz mekanda daha keyifli ve rahat vakit geçirebilir, yiyeceğinizi ve içeceğinizi daha rahat tüketebilirsiniz. Bu geçirdiğiniz vaktin kalitesini arttıracaktır. Bu yüzden özellikle kafe ve büfe sahiplerinin bu sandalye türünü kullanarak hem mekanındekorasyonuna katkı sağlaması, hem de müşterisini mekana bağlayıp daha uzun süre mekanda kalıp daha fazla tüketim yapması kaçınılmazdır.

   Bar sandalyeleri, dekoratif olarak çok kullanışlıdır. Gereksiz renk uyumsuzlukları ortadan kalktığı takdirde mekanınıza iyi bir hava katarak hem müşterinizi kendine çekecek, hem de görüntü olarak bir hoşluk oluşturacaktır. Bu da sizin daha fazla müşteriniz olmasını ve müşterilerinizin daha uzun süre mekanda kalarak size daha fazla para kazandırmasını sağlayacaktır. Bu yüzden seçeceğiniz bar sandalyesi modeli, mekanınıza uygun olmalıdır