Kafeterya masaları

İncelemekte olduğunuz kategorimizde sadece kafeterya masaları ve bazı ürünlerde model olması için masa sandalye grupları takım halde kullanılmıştır. Bu örnekler sadece resimleri çekilerek eklenen ürünlerdir bunun dışında farklı modeller içinde bizden fiyat almanız mümkündür. sektöründe lider kuruluşlardan olan sandalyedeposu.com siz değerli müşterilerine her zaman makul fiyatlı kaliteli çözümler sunmak için çalışmaktadır. kafeterya masaları masa tablası ve masa ayaklarının birleşmesi ile oluşur. üretildiği materyale görede bu masalar adlandırılır örneğin paslanmaz ayaklı kafeterya masası gibi veya werzalit tablalı kafeterya masası gibi tabiki zamanın koşullarında sektör ilerledikçe mesafe kat edilmekte ve çok farklı materyaller kafeterya masalarında kullanılmaktadır. masa tablası olarak mermer, werzalit, compact, cam, Plastik, Masif, melamin kullanılabilir.

Koby Gold Kaplama Ayaklı kafeterya Masası 70*70 ( Werzalit )

Kafeterya masaları ticari amaç için kullanıldığından gelen müşterilerinizin görsel olarak tatmin olmasınıda sağlamaktadır. Bu sebeple bir çok farklı tasarım ve farklı renklerde ürünleri sizlere sunarak sizlerin ticari olarak diğer mühesseselerden farklı görünmenizi sağlayacak bir çok ürün bulundurmaktayız. Kafeterya masalarında görsellik ve uzun ömürlülük ön planda olduğu için ürünün materyalinin kalitesi ve işcilik kaliteside ön plandadır. Size sunmuş olduğumuz ürün çeşitliliğinde masa ayaklarında glod renk kaplamalar ve bakır renk kaplama çeşitliliğide sunuyoruz ve göz kamaştırıcı bir ürün ortaya cıkarmak için çabalıyoruz. Kaliteyi, gösterişi ve güvenilir alışverişi uygun fiyatla harmanlayarak sizlere sunuyoruz.

Kafeterya Masaları Paketleme ve Kargolama

Boby Gold Kaplama Ayaklı Kafeterya Masası 70*70 ( MDF )

Kafeterya masaları satın alınan ürüne göre uygun amlajlama yöntemi ile taşıma esnasında zarar görmeyecek kapasitede paketlenip kargolanmaktadır. Kafeterya masaları cilalı,hassas malzemeler olduğundan kargo ile göndermeyi pek tercih etmiyoruz. Bilinen kargo şirketleri paket içinde ne olduğunu dikkate almadan yükleme boşaltma yaptıkları için bu tarz ürünler hasar görebiliyor. Bu tecrübelerimeze dayanarak anlaşmalı olduğumuz bazı lojistik firmalarla bu tarz ürünleri sizlere %100 sigortalı olarak göndermeyi tercih etmekteyiz. Telim olacağı bölgeye göre ortalama 3-7 iş gününde teslimat yapılmaktadır.