Yüklüyor...

 

Bekleme Koltukları

Bekleme koltuğu halka açık umumi alanlarda gelen müşterilerin rahat etmesi ve oturarak Zaman geçirmesi amacı ile M.ö 4000 yıllarında icat edildiği söylenmektedir. Günümüzde kullanım alanları hastaneler sağlık ocakları bankalar ppt ler gibi umumi alanlardır. Lobi koltukları koltukları bu tip alanlarda tamamen metal (sac) veya deri döşemeli olarak yapılmaktadır. Daha dayanıklı ve kolay temizlenen ürünler olmalıdır. Sitemizde bir çok ürün kendi imalatımızda bulunduğu için farklı renklerde döşeme veya gövde seçeneğiniz bulunmaktadır.

Bekleme koltuğu yerine ofis kanepesi kullanılabilirmi ?

Bekleme koltukları ticari kullanımlar için üretilmiş ürünler olup çoğu kez farklı tasarımlarda karşımıza çıkabilmektedir. ofis kanepelerinin bir çoğu aynı bekleme koltukları kriterlerinde üretilmiştir. fakat aralarındaki en büyük fark birisi bireysel konfor için üretilirken bekleme koltukları toplumsal konfor için üretilmektedir.

Kullanım amacına göre bekleme koltukları seçimi...

Bekleme koltuğu seçimi yaparken kullanım amacı son derece önemlidir. Endüstriyel bir işletmede Müşteri koltuğu seçimi yaparken sağlamlık ön planda tutulmalıdır. Görsel her nekadar önem arz etsede bekleme koltuklarının kullanım süresi her işletmeci için ön planda olan bir faktördür.

Bekleme koltukları nasıl kargolanıyor ?

Merhaba Lobi koltukları ve benzeri ürünler şekilsiz kargo paketi kategorisine girmektedir. Türkiye nin her noktasına ilgili lojistik firması ile ulaştırılmaktadır. bekleme koltukları teslim edileceği uzaklığa göre ve bölgesel koşullar göz önünde bulundurularak paketlenmekte ve kargo koşullarında deformasyon olmamaması amacı ile gerekli durumlarda koltukların demonte kısımları ayrı ayrı paketlenmektedir. Bekleme koltukları montajı bu tanıtım yazımızda sizleri satın alacağınız veya almış olduğunuz bekleme odası koltukları özellikle demonte olarak müşteriye ulaşanların nasıl montajını yapmanız gerektiğini ve montaj sırasında nelere dikkat etmemiz gerektiğini izah etmeye çalışacağız , en fazla satılmakta olan bir veya iki modelimiz üzerinde durup bunun üzerine

Bekleme koltuklarını satın alırken nelere dikkat edilmelidir ?

Öncelikle ziyaretçi biriminin çeşitlerinden biraz bahsedelim bekleme koltuklarının fileli bekleme Salonu koltukları daha nezih ve özellikle özel işletmelerde kullanılmaya müsaittir. Nedenlerine sonra değineceğim , derili bekleme koltukları hem özel hemde kamusal alanlarda kullanılabilmektedir , saclı yani metal ziyaretçi koltukları ise genellikle kamusal  alanda tercih edilmektedirler. detaylı bir şekilde sunuma devam edelim. Koltuklarının maruz kalacağı mukavemete göre yani kullanım şartlarına göre drenç gösterebilecek nitelikle olması şarttır bunu hesaplarken günlük kullanıcı sayısı ve ziyaretçi portföyü gibi etkenler seçim yapmanızda önemlibir bahis teşkil etmektedir. Örneğin Orta Öğrenim seviyesinde bir kurum için Lobi koltuğu tercihi umumi alanlar için özellikle mümkün olduğunca el ile zarar verilemeyecek nitelikte malzemelerden oluşmalı ve son derece sağlam bir yapıya sahip olmalıdır. Aksi halde ekonomik bir bekleme koltuğu aldığınızı düşünürken sizi kısa vadade yenileme gereksinimi duyacağınız içi tahmin ettiğinizden çok daha pahalı gelebilir.