Hemen tüm mobilya firmalarında bulacağınız Puf koltuk modellerikullanıldığı alanlara inanılmaz hava katıyor. Yeni nesil mobilya anlayışının en önemli ürünlerinden biri olan bu tür koltuklar rahat kullanımı ile de tercih sebebi. Yuvarlak, kare, dikdörtgen şekilli üretimleri ile görmeye alıştığımız bu tarzdaki koltuklar aynı zamanda oturduğunuz yerden ayaklarınızı  uzatmak   için yada orta sehpa olarak kullanılır.

Puf koltuk

2016 yılına özel tasarımlar ve zarif puf koltuk modelleri ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz. teknoloji neredeyse zamandan hızlı gelişiyor ve üretim tekniklerindeki hızlı yenilenme ile ortaya çıkarılan puf koltuk modellerininde değişime uğraması kaçınılmaz diyebiliriz. 2016 yılının başlarından itibaren yan kısımları baskılı resimli veya üst kısımları baskılı derili olmak üzere birçok extrem kombinasyon üretilebilmektedir.   

Puf koltuk kullanım alanları

 Puf koltukların kullanım alanları oldukça geniştir. Puf koltuk modelleri kullanım alanlarına göre ticari ve kişisel olarak ikiye ayırabiliriz Örneğin ticari pufları Restorant ,cafe vb. yerlerde kullanılabildiği gibi bir giyim mağazasının içerisinde soyunma kabinlerinin etrafındada kullanılabilmektedir. Kişisel kullanıma uygun puf koltuk modelleri daha narin ve zarif olarak üretilmekte ve kullanılan kumaş veya derilerin renkleri kişisel kullanıma göre trcih edilmektedir. birkaç örnek ile yazımıza devam edelim.

Evinizin tam ortasında sert bir deri kapalama pufu orta sehpa olarak kullanabilirsiniz , dresuar'ın önünde kullanılır , evinizde koltuklarınızın misafirlerinizi ağırlamak için yetmediği durumlarda kullanılabilir , ayaklarınızı uzatmak için kullanılabilir , mağazanızda müşterilerinizi ağırlamak için kullanılabilir, giyim mağazalarında soyunma kabinlerinin önünde kullanılabilir , pratik ve hacmi küçük mekenlarda bekleme koltuğu vasfında kullanılabilir. Bu ve buna benzer her noktada kullanıma puflar kullanılır,