Bilgisayar koltuğu
               Koltuk modelleri, kullanılacakları alanlara göre değişiklik göstermektedir. Bilgisayar başındayken kullanılan bilgisayar koltukları da bu modellerden biridir. Üzerinde uzun zamanlar geçirmeye müsaade eden bu koltuk tipleri rahatlıkları ve fonksiyonellikleri ile ön plana çıkmaktadır.

Bilgisayar koltuğu modelleri

 

               Bilgisayar koltukları renk, özellik ve desen olarak çok farklı türlerde üretilebilmektedir. Uzun süreli kullanımlarda kullanıcıyı rahatsız etmeyecek ve konfor alanı sağlayacak özelliklerde olan bilgisayar koltuğu, en konforlu koltuk tipleri arasında kendisine yer bulmaktadır. Malzeme kalitesi, koltuk boyu ayarlama, tekerlekleri sayesinde mobil kullanım gibi özellikleri kullanıcıya ekstradan rahatlık sağlar. Bu nedenden dolayı çalışma koltuğu satın alırken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Kullanıcının beklentilerini karşılamayan çalışma koltukları, uzun süreli çalışmalarda bir müddet sonra ağrı ve yorgunluk yapabilir. Bu nedenle kullanıcı kendi ebatlarına göre bir çalışma koltuğu seçmeye gayret göstermelidir. Ergonomik yapıları sayesinde rahatlama imkanı sunan bu koltukların kol dayama noktaları kaliteli malzemeden imal edilmiştir. Yükseklik ayarlama imkanı sayesinde farklı masalarda yada alanlarda çalışmaya imkan sunan bilgisayar koltukları, işlevsellikleri ile diğer koltukların önüne geçmektedir. Her tür isteğe ve bütçeye göre üretilebilen bilgisayar koltuklarını satın almadan önce Sandalye Deposu firmasını ziyaret etmeniz tavsiye edilmektedir.

Son yıllarda online oyunların ve e spor platformunun artması sebebiyle artık insanlar bilgisayar başında cok uzun vakitler geçirmektedir. Bilgisayar başında geçirilen uzun vakitler sebebiyle bilgisayar koltuklarında ortapedik açıdan konforlu olması kaçınılmaz bir hal aldı. Sandalyedeposu.com olarak müşterilerimize bel desteği bulunan, konforlu bilgisayar koltuklarını ve oyuncu koltuklarını uygun fiyat ile buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yüzlerce farklı ürün ve farklı renk seçeneği ile konforu ve kaliteyi Sandalyedeposu.com olarak uygun fiyat ile birleştirip sizlere sunmaktayız. Saatlerce farklı platformlar üzerinden araştırma yapmak zorunda kalmadan güvenle alışverişinizi yapabilirsiniz.

 

Alis Plastik Ayaklı Hareketli Kollu Çalışma Koltuğu (Siyah Fileli)

 

Bilgisayar koltuğu nasıl temizlenir?


               Günlük hayatta sıkça kullandığımız eşyaların belirli aralıklarla temizlenmesi gerekmektedir. Bu işlem, eşyaların kullanım ömrünü uzatacağı gibi insan sağlığı açısından da oldukça önemlidir. Bu noktada bilgisayar koltuğu da sıkça temizlenmesi gereken eşyalar arasındadır. Uzun süreli kullanımlar sonucu kirlenmesi olası olan bilgisayar koltuklarını temizlemenin birkaç yolu vardır. Bunlardan bazıları şöyledir:

  • Toz almak: Sık sık yapılması gereken bu işlem, odanın içerisinde oluşan tozların çalışma koltuğuna yapışmasını engeller. Temizlenmediği taktirde nefes kalitesini düşürebileceği gibi, uzun vadede belirli alerjilere de yol açabilir.
  • Kirleri Temizleme: Bilgisayar sandalyesini kullanırken olası bir kirlenme durumunda hemen yapılması gereken işlemdir. Hemen yapılmadığı taktirde kirler bilgisayar sandalyesine yapışarak yer edinebilir. Bu durumda bu kirleri daha sonra çıkarmak zorlaşacaktır.
  • Detaylı Temizlik: Bu işlem belirli aralıklarla yapılmalıdır. Kıvrımları çok olan bilgisayar sandalyesinde yer edilen kirler uzun vadede koltuk kumaşına yapışabilir. Bu durum da daha sonra koltuk kumaşının temizlenmesi zorlaşır. Hijyenik bir ortamda yaşamak adına bu adım oldukça önemlidir.

Bilgisayar koltuğu temizlerken çeşitli temizlik malzemeleri kullanılabilir. Bu işlemde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta, güçlü temizleyiciler kullanarak koltuğa zarar vermekten kaçınmaktır. Koltuğa zarar verecek kimyasallar kullanmaktansa daha düşük içerikli kimyasallar kullanarak sık sık temizlik yapmak önerilmektedir.


Desemo Yıldız Ayaklı Çalışma Koltuğu (Fuşya)

 

Bilgisayar koltuğu nasıl olmalı?


               Her eşya türünde olduğu gibi bilgisayar koltuklarında da çok farklı özellikler bulunmaktadır. Bu noktada bilgisayar koltuğu seçerken kullanıcının, kendi istek ve ihtiyaçlarına göre bir seçim yapması gerekmektedir. Bilgisayar koltuğu üzerinde uzun süreler geçirileceği için bilgisayar koltuklarının belli başlı noktalarda kullanıcıyı tatmin etmesi gerekmektedir. Bu noktaların başında rahatlık ve konfor gelmektedir. Bilgisayar sandalyesinin rahat olması, uzun süreler bilgisayar başında çalışan kişiler için hayati öneme sahiptir. Sandalyenin sağladığı bu rahatlık, kişinin odağını bozmadan çalışmasına yardımcı olur. Bununla birlikte çalışma koltuğunda bulunması gereken bir diğer özellik ayarlanabilir yükseklik özelliğidir. Bu durum, kişinin farklı çalışma durumlarına uyum sağlamasına yardımcı olur. Çalışma pozisyonu değiştirmek istediğinde kullanıcı, kolay şekilde sandalyesini yeni duruma adapte etmelidir.  Bilgisayar Mekanizması Kullanıcıya Uygun Olmalı. Koltuk başları, dirseklikler ve tekerlekler de sağlam olmalıdır. Mobil olarak kullanılabilen koltukların tercihleri bu noktada önemlidir. Koltuklar hareket ettirilmek istendiğinde farklı yerlere çekilebilmeli, çalışma alanları kolaylıkla değiştirilebilmelidir.


Fiesta Krom Ayaklı Çalışma Koltuğu (Kumaş 416)

 

Bilgisayar koltuğu seçerken nelere dikkat etmelisiniz?


               Bilgisayar koltuklarında çoğu zaman fazlasıyla vakit geçiririz. Bu nedenle bilgisayar koltuklarının konforlu olması hem rahatlık açısından hem de bilgisayarda yapılan işin kalitesi açısından oldukça önemlidir. Çünkü konforsuz alanda yapılacak çalışmanın verimi de şüphesiz düşük olacaktır. Bu noktada koltuk seçimi yaparken belirli noktalara dikkat edilmelidir. Bu noktalardan bazıları şöyledir:

  • Bilgisayar koltuğu seçerken dikkat edilmesi gereken ilk nokta konfordur. Konforlu bir koltuk almak, uzun süreli kullanımlarda farkını kullanıcıya hissettirecektir.
  • Koltuğun şık ve kullanıcıya güzel gelmesi de önemlidir. Bu nokta da gün içerisinde oldukça sık kullanılacak bu eşyanın kullanıcı tarafından sevilmesi önemlidir.
  • Çalışma koltuğu özelliklerinden biri de fonksiyonel olmasıdır. Bu tip koltuklarda koltuk yükseklik ayarının mutlaka yapılabilmesi gerekmektedir. Koltuk genişliğinin de kullanıcıya uyumlu olması, uzun süreli kullanımlarda kullanıcının rahat etmesini sağlar. Kullanıcı, sığamadığı koltukta beklediği konforu yakalayamaz.
  • Bilgisayar koltuklarının materyal olarak sağlam olması gerekmektedir. Sağlam materyallerden yapılma bir bilgisayar koltuğu, kullanıcısına çok uzun yıllar hizmet edebilmektedir.

Ayrıca koltukların tekerlek kalitesi, kol dayama noktaları, kumaş kalitesi gibi farklı özelliklerde bilgisayar sandalyesi seçerken belirleyici noktalardan bazılarıdır.


Sofyen Müdür Ve Yönetici Koltuğu

 

Bilgisayar Koltuğu Fiyatları


               Her malzemede olduğu gibi bilgisayar koltuklarında da ürünün renk, kalite ve işçiliğine göre fiyatlar değişebilmektedir. Kaliteli malzemeden üretilen bilgisayar sandalyeleri, daha düşük profilli malzemeden üretilen sandalyelere göre daha yüksek fiyatlı olmaktadır. Bununla beraber her bütçeye uygun bilgisayar koltuğu bulmak mümkündür. Çalışma koltuğu satın alırken iyi araştırma yapmak gerekir. Aynı malzeme kalitesinde olan ürünler bir firmada daha ucuzken diğer firmada çok daha pahalı olabilmektedir. Bu noktada Sandalye Deposu olarak bizler, uygun fiyat ve güvenli alışveriş garantisini müşterilerimize sunuyoruz. Her bütçeye uygun ürettiğimiz çalışma koltuğu modellerinden müşterilerimiz kendisine en uygun modeli seçerek alışveriş yapabilirler. Ödenen ücrete göre maksimum performans veren ürünlerimiz, Sandalye Deposu farkıyla müşterilerimizin hizmetindedir. Müşterilerimizin yapması gereken tek şey, ne tür bir bilgisayar sandalyesine ihtiyaç duyduğuna karar vermektir. Sonrasında istediği özelliklere göre fiyatı en uygun sandalye çeşidini kolaylıkla firmamızdan satın alabilirler.

Bilgisayar günümüzde kullanımı oldukca yaygın bir gereç olduğundan bilgisayar koltuklarıda bir o kadar yaygındır. Bilgisayar koltukları ekonomik ve ergonomik olmalıdır. Uzun süre bilgisayar koltuğu kullanan kullanıcılar sağlam ve ergonomik yani bel destekli yükseklik ayarlı bilgisayar koltukları tercih etmelidirler. Son zamanlarda oldukca yaygınlaşan fileli koltuklarda sitemizde yer almaktadır. Fileli bilgisayar koltukları uzuzn süre bilgisayar başında zamanını geçirenler için çok kullanışlı bir modeldir. Oturum şekline uyum sağlar beli tam doldurur ve en önemliside terleme yapmaz.

Master Oyuncu Koltuğu Kırmızı

Bilgisayar Koltukları Paketleme ve kargolama

 

Bir çok bilgisayar koltuğu kendi ojinal kolisinde sizlere demonte olarak gelmektedir. Yerli üretim olan bilgisayar koltukları genellikler yarı kurulumlu olarak paketli sizlere ulaşmaktadır. Bilgisayar koltuklarının kargo ücretleri sepete eklediğinizde teslim edileceği adrese göre otomatik olarak çıkmaktadır. Ürünler teslim olacakları adrese göre UPS kargo veya LOJİSTİK firmaları ile sizlere %100 sigortalı olarak gelmektedir.

 

Flora Alüminyum Ayaklı Çalışma Koltuğu Desenli


Flora aLüminyum ayaklı çalışma koltuğu incelemesi

 

Merhaba bu yazımızda sizlere Flora çalışma ve bilgisayar koltuğu modelinden bahsediyor olacağız Alüminyum ayaklı oldukça sağlam bir yapıya sahip bir koltuk modelidir sırt kısmı alçak olduğu için çok amaçlı kullanılabilen bir koltuk modelidir. İstenilen birçok farklı renk ve kombinasyonlarda üretilebilmektedir. sağlam yapısı ve konforlu oturumu ile seçim yapan müşterilerimizi memnun bırakıcak ve pişman etmeyecek bir koltuk modelidir. yükselip alçalabilir ve sırt kısmı özel mekanizma sayesinde geriye doğru yatabilmektedir. iç iskeleti sert dökme sünger ile üretilmiş olup bu dökme sünger uzun süreli kullanımlara uygundur bu sertliğin olumsuz etkilerini kesmek için oturum ve sırt kısmında modeli tamamlayan yumşak ped şeklinde ayrı bir katman kullanılmıştır. Çalışma odanızda , Toplantı masasında ve orta statüde çalışan masalarında kullanılabilecek ve ofisinize değer katacak bir çalışma koltuğu modelidir.