Yüklüyor...
Boston thonet ahşap sandalye

Resmi büyütmek için tıklayın

Boston thonet ahşap sandalye

ÜRÜN KODU: ENS


"Boston thonet ahşap sandalye" En az 50 Adet alabilirsiniz..

Boston thonet ahşap sandalye

İncelemekte olduğunuz ahşap sandalye modeli neredeyse cila veya koruyucu katmak atılmadan kullanılabilecek nitelikte temiz üretilmiş bir ahşap sandalye iskeletidir. Ahşap sandalye üretiminde en önemli faktörlerden olan ahşabın kendisidir kullanılan gürgen ağacı % 10 kurutulmuş ve tomruk tomruk haldeyken kurutularak gerekli kıvama gelmesi beklenmektedir. Yani sandalye formuna girdikten sonra aynı sunii bir malzeme gibi aynı formda kalması için kurutma işlemi çok önemlidir aksi taktirde kısa sürelerin sonunda ahşab sandalye iskeletinde problemler yaşanmaya başlayacaktır. Naturellikten hoşlanan müşterilerimiz bu iskeletlerin üzerine naturel cila veya dekorayonunuza uygun renklerde cila atılabilmektedir.

Teslimat ham olarak sipariş sonrası ortalam 5 iş günüdür. Cila ve adetli alımlar için iletişimdeki numaradan veya maille irtibata geçebilirsiniz.

Thonet Ahşap Sandalye PembeThonet Ahşap Sandalye Mavi

Thonet Ahşap Sandalye incelemesi

Merhaba Thoneth ahşap sandalye tek cins ağaç malzemenin iki farklı şekilde işlenmesi ile Thonet ahşap sandalye üzerinde kullanılması ile ortaya çıkmış bir modeldir.  2015 yılından sonra çarpıcı renkleri ile dikkat çekeceğe benziyor Gerek ev kullanımı gerekse ticari kullanımlar için uygun olan thonet ahşap sandalye modeli için en can sıkıcı dezavantajı istiflenebilir olmamasından kaynaklanmaktadır. Fakat fiyatı ve geniş renk yelpazesi ile uzun süre dikkatleri üzerine çekeceğe benziyor.

 

Ölçüler

En:55

Derinlik:39

Sırt Yüksekliği:35

Oturum Yüksekliği:45

Yerden yükseklik:80