Kartoteks Dolabı

Kartoteks dolabı ikili üçlü dörtlü ve beşli olarak imal edilebilir. Her çekmecede dosya asma yerlerinin bulunduğu kartoteks dolabı bir çok alanda tercih edilen bir üründür. Üretim süresi ortalama 3-7 iş günüdür. Genellikle ham olarak stoklarımızda bulunan dolaplar müşteri siiparişine göre standar renklere boyanıp teslim edilmektedir. 

Önemli dokümanların yer aldığı kurumlarda bunların muhafaza için kullanılabilecek son drece şık ve güvenli bir üründür Kartoteks dosya dolapları. Dekorasyonunuza ait bir sehpa görünümünde olan ürün göz zevkinizi bozacak bir tablo oluşturmaz. iki, üç, dört, beş (…) çekmeceli olarak üretilebilen ürürünün aranılan belgeye en hızlı ve kolay ulaşmayı sağlaması, sağlam ve güvenilir oluşu, çalışma alanı geniş olmayanlar için en dar alanda bile kendine uygun bir buluşu gibi özellikleri yadsınamayacak derecede iyidir. Çalışma alanının derli toplu olmasını isteyen ve daha büyük Çelik Dosya Dolapları yerine küçük ve zarif görünümlü Dosya Dolabı çeşidi olan Kartoteks Dosya Dolabını tercih eden birçok müşterimiz mevcuttur. İstedikleri sayıda dolabı almakta özgür olan müşterilerimiz (toptan ve perakende satış) istedikleri özellikte ki dosya dolabını da üretme talebinde bulunabilmektedir. Sipariş verilen ürünler karşılıklı anlaşma sağlandıktan sonra usulüne uygun bir şekilde paketlenerek adrese teslim edilmektedir. Ayrıca herkesin ihtiyacı olan sandalye çeşitlerimizlesandalyedeposu.com adresinden yine sizlere en iyi hizmeti veriyoruz

Kartoteks dolabı sipariş ve ulaşımı nasıl yapılıyor ?

Kartoteks dolaplarında üretim süresi yaklaşık olarak 3-7 gün arasındadır. bu zamanı minimum seviyelere indirmek amaçlı kartoteks dolabı modlleri genellikle ham olarak stoklarımızda bulundurulmakta ve hazırlanma süresini kısaltmak için bu şekilde stok takibi yapılmaktadır. fakat sezona göre teslim süresi hakkında bilgi alınmasını öneiririz.