Polikarbon Sandalye

Polikarbon sandalye görünüş itibarı ile çabuk kırılır görüntüsü versede dayanıklılık anlamında metal sandalye ile yarışabir bir sandalye modeldir. Transparan renkleri ile göz alıcı şıklığı kullanılan mekanlarda fark yaratacak bir üründür. Fiyat olarak diğer modellere göre yüksek maliyetli olsalarda kullanım süresi olarak evladiyelik tabiri uygundur. Polikarbon sandalyelerde En az 4 lü olarak alım yapılabiliyor. Evlerinizde veya kullanacağınız mekanda dikkat çekecek bir şey arıyorsanız en doğru katogoridesiniz.


Elizabeth baby polikarbon çocuk sandalyesi

Polikarbon sandalyeler günümüzde çok sık tercih edilen sandalyeler arasında yer almaktadır. Transparan görüntüsü ve tasarım cizgileri sebebi ile sade gibi duran ancak görenlerin gözünü alamadığ gösterişli ve kaliteli bir üründür. Plastik sandalyeler gibi kırılır mı korkusu yaşamadan gönül rahatlıyığla kullanılmaktadır. Sağlamlık olarak neredeyse bir metal sandalye kadar sağlam olan ancak metal sandaluyeden daha hafif ve gösterişli bir sandalyedir. 

Elizabeth Polikarbon Sandalye

Elizabeth polikarbon sandalye şeffaf

Plastik sandalyede çağ atlayan ülkemiz yeni nesil polikarbon sandalye imalatında da çok başarılı bir şekilde ilerlemeye devam etmekte, polikarbon sandalye modeli ilk bakışta kırılabilecek çabuk hasar görebilecek gibi bir görüntü sergilesede bütün dayanıklılık testlerini %100 lük bir başarı ile geçmiştir. Elizabeth polikarbon sandalye modeli bir birinden farklı renkleri ve şık tasarımı ile en çok satılanlar arasında yer almaktadır. 

 

Polikarbon Sandalye Kargolama?

 

Ürünler siparişinizden sonra ortalama 1-1,5 hafta içerinde lojistik firmaları tarafından sigortalı bir şekilde adresinize kadar gönderilmektedir. Gönderil süresinin uzun olduğunu düşünebilirsiniz ancak ürünlerin kalitesini ve tasarım cizgilerini gördüğünüzde, bizzat kendiniz sandalyeye dokunduğunuzda beklediğiniz sürenin kesinlikle değeceğini göreceksiniz.