Orta sehpalar

 Kapalı ve açık birçok ortamda fonksiyonel amaçlı kullanılan  orta sehpa lar mevcuttur.  sehpa ları birbirlerinden ayıran özellikler yapıldığı materyal ve ölçüleridir kullanım alanlarına göre  bulunduğu ortama en uygun sehpanın seçilmesi tavsiye edilir bu konuda iletişim formunu kullanarak satış danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz.  Mağazamızda yayınlanan ürünler farklı modellerde olup her model için teknik özellik ve ölçü belirtilmiştir . özellikle fiyatlar net olarak yer almaktadır . Orta sehpa fiyatları hakkındada detaylı bilgiye sahip olmak mümkündür. mağazamızda yayınlanan orta sehpalar için kullanım alanları ;  evlerde kullanılabilir , ofislerde kullanılabilir , ticari işletmelerde kullanılabilir , otel lobilerinde kullanılabilir , otel odalarında kullanılabilir bu ve buna benzer amaç için ihtiyaç duyulan her kapalı mekanda kullanıma uygundur.

Orta sehpalar hakkında bilmedikleriniz.

Mdf   :  mdf nin kelime anlamı orta yoğunluklu levhadır . Medium densty fiberboart kelimelerinin baş harleri kullanılarak ortaya çıkmıştır. mdf nin en büyük özelliği her noktasındaki yoğunluk ve direnç miktarının aynı olmasıdır , ve orta sehpa üretiminde yarı mamül malzeme olarak kullanılmaya elverişli bir materyaldir. 

Orta sehpalar'da kullanılan kaplamaların özellikleri nelerdir ?  

  Ahşap orta sehpa üretilirken kullanılan sehpa nın görselliğini yüksek oranda artıran ve doğal dokusuyla sıcak ve şık bir görüntü oluşmasını sağlayan doğal bir malzemedir . orta sehpa üretiminde kullanılan kaplamalar genellikle soyma yöntemi ile üretilmiş kaplama çeşitleridir ağaç malzemenin dokusunun en iyi ortaya çıkmasını sağlayan bir kaplama üretim şeklidir . ve vernik için elverişli bir zemin hazırlamaktadır.

 Sehpalar ahşap , cam , krom  , metal  malzemelerden üretilmektedir . oturma odanızın veya salonunuzun merkezinde koltuklar veya diğer oturma birimleri arasına sehpa konularak fonksiyonel bir bütünlük sağlanmaktadır. bu koleksiyonu zevkinize göre bir araya getirmeniz sizi yaşam alanınızda daha mutlu edecektir.

 Salonunuz için mükemmel bir orta sehpa'mı arıyorsunuz ?

   web sitemizde herkese özel tasarlanmış detayları düşünülmüş nitelikli orta sehpa modelleri'nden seçim yapabilirsiniz. kanepe veya oturma birimlerinizin ulaşılabilir noktalarına bir sehpa yeterli görünmüyor ise oturma grubunuzun yanına yan sehpa olarak tabir edilen genellikle C şeklinde üretilen bir sehpa kullanabilirsiniz bu genelde büyük oturma odalarında orta sehpanın herkese hitap etmediği yerlerde kullanılmaktadır. salonunuz veya oturma odanız için iyi bir sehpa görüntü ve fonsiyonellik itibarı ile tamamlayıcı olacak bir etkendir.  günlük kullandığınız gazete , kitap , not defteri , tv kumandası  gibi eşyalarınızı saklaya bileceğiniz hem gözden ırak hemde elinizin altında olacak nitelikte üretilmiş iç saklama çekmeceleri ile kullanım kolaylığı sunmaktadır . bazı orta sehpalar kendilerine has nitelikleri  ile dikkat çekmektedir , örneğin ;

Leptoplar için hazırlanmış özel orta sehpalar varmıdır

    Bu sehpalarımız orta sehpa görüntüsündedir fakat metal aksamlar eklenerek bir diz üstü bilgisayar için portatif kullanım alanı oluşturabilecek niteliğe sahiptir . Bu sayede hem sehpa hemde bilgisayar masası olarak kullanılabilir , bunun yanı sıra keyfine düşkün müşterilerimiz için ürettiğimiz tavlalı orta sehpa  sehpanın içerisine saklanmış bir modül olarak bulunmaktadır teleskobik raylar sayesinde sehpanızın iki ucundan çekerek ortaya çıkarabilsiniz standar tavla ölçülerinde olan bu modül fonk siyonel sehpa düşünen müşterilerimiz için vazgeçilmez bir üründür şimdiden iyi eylenceler dileriz. 

Orta sehpa modelleri

  Sehpalar orta sehpalar farklı modellerde üretilebilmektedir örneğin web mağazamızda  farklı çeşitlerde orta sehpalar üretilmiştir örneğin içinden tavla oynapa platformu çıkan sehpalar dekoratif çekmeceler ve saklama kısımları olan orta sehpa modelleri bulunmaktadır. bu konseptler oluşturulurken günlük yaşamdaki gereksinimler göz önünde bulundurularak tasarlanmış ve gerekli modifikasyonlar yapıldıktan sonra siz değerli müşterilerimizin beğenisine belirli standartlar kazandırılarak sunulmaktadır.