Müdür koltuğu

480 i aşkın müdür koltuğu modeli ve müşteri odaklı renk seçenekleri ile piyasada ulaşamayacağınız ucuzluktaki fiyatlara istediğiniz konfordaki müdür koltuklarına kısa sürede ulaşabilirsiniz. Türkiyenin her noktasına ulaşım hızlı ve en önemlisi güvenli bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

 

Everest başlıklı ofis koltuğu kırmızı

Merhaba bu sayfamızdaki koltuk modellerimizin tamamı yönetici vasfında ürünler olup müdür koltuğu ve makam koltuğu olarak sınıflandırılmaktadır. yaklaşık iki yüz'ün üzerinde model ve ayrıca renk kombinasyonları ile hizmet vermekteyiz. Oldukça zengin bir fiyat ve model yelpazesine sahip ürün gamımız ile her porföyde müşteriye hitap etmekteyiz Evinizde bir koltuğa ihtiyacınız olduğunda veya ofisinizde onlarca , yüzlerce yönetici ve müdür koltuğu ihtiyaçlarınıza hızlı cevap verebilecek kapasiteye sahibiz. Ondörbini aşkın aktif üyemizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Müşterilerimizin birçoğu web üzerinden ulaşması sebebi ile adet gözetmeksizin siparişlerini sanal ortamda vermektedirler. Bu sebeple çok tercih edilen ve merak edilen ürünlerin videolu tanıtımlarını yaparak ürünü mümkün olduğunca fotoğraf dışına çıkarıp bir onsan kullanırken ki halini ve göz orantısı kurabilecek şekilde ürünün teknik ve görsel buyutlarını ve en önemlisi kalitesini sizlerle bulşuturmak sektörde belkide yapılmayanı yapmak bizler için onur siz değerli müşterilerimiz için ise güven sebebidir. Türkiye'nin hemen hemen her yerinde bu modellerin bir kısmını bulabilirsiniz. fakat aynı platform üzerinde bukadar çeşit ve piyasa değerinin çok altında sahip olmak Ancak sandalyedeposu.com ile mümkündür üztelik yılların verdiği tecrube gerek ulaşımda gerekse ürün çeşitliliğinde belkide en önemlisi yarı mamül olarak tutulan stokları kısa sürede montaj hattından çıkırıp sigortalı lojistik firmalarına teslim ediyoruz ve güvenle ve hızlı birşekilde siz değerli müşterilerimize ulaşımını sağlamaktayız. Sizde bu ayrıcalıktan yararlanmak için alışverişe davet ediyoruz.

 

Müdür Koltuğu Fiyatları Nasıldı?

 

Gaya Krom Ayaklı Yönetici Koltuğu

Müdür koltukarında fiyatlar bir çok unsura göre değişiklik göstermektedir. Müdür koltuğunun başlığı, amasör tipi ve kalitesi, sünger kalınlığı, plastik kalitesi, mekanizma kalitesi ve çeşidi, Ayak kalitesi ve tekerlek kalitesi. Bunlar çalışma koltuklarında fiyatı etkileyen başlıca sebeplerdir. Bu sebeplerin yanı sıra konfor da eklenmektedir. Seçeceğiniz müdür koltuğunu öncelikle kullanım şeklinize göre belirlemeniz gerekmektedir. Günlük olarak kaç saat üzerinde vakit geçiriyorsunuz? Ortepedik olarak sağlık probleminiz var mı? Bunlar kendize sormanız gereken başlıca sorulardandır. Ortepedik olarak problemi olanlar ve çalışma koltuğu üzerinde saatlerce vakit geçiren kişiler için çalışma koltuğunun bel desteği ve boyun desteği çok önem arzetmedir. Bunların yanı sıra tamamen kisileştirilebilen modellerde mevcuttur. Kolçak yüksekliği bel desteğinin oranı, boyun yüksekliği gibi bir çok fonksiyona sahip çalışma ve müdür koltukları mevcuttur. Bunların hepsi fiyata etki etmektedir ancak yüzlerce farklı müdür koltuğu ve uygun fiyata tek bir platform üzerinden ulaşabilir ve güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Sizler için her zaman güncel ürünler ve uygun fiyatlar için çalışmakta ve müşterilerimiz için en uygun ürünleri tercih etmekteyiz.

Ürünün Montajını Nasıl Yapacağız?

Müdür koltukları katagorsinde görmüş olduğunuz ürünlerin tamamı sizlere montajlı bir şekilde gelmektedir. Sizlerin yapması gereken tek şey kutudan cıkardığını ayak, amasör ve müdür koltuğunun kendinisi üst üste geçirerek kullanmaya başlamaktır. Evinizde veya ofisinizde herhangi bir vidalama, montajlama işlemi yapmanıza gerek yoktur.